Softy Softy - najlepsze oferty

Softy softy na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najmodniejsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
nowoczesna rozkładana kanapa
rozkładana na 3 pozycje
idealna do pokojów dziecięcych i młodzieżowych
tkanina pluszowa
tkaninę można zdejmować i prać w temperaturze 30`C
Dywan Roxane liście o wymiarach 160 cm x 230 cm, marki Multi-Decor Dywan Roxane wykonany został techniką carving, co oznaca, że jego wzór jest wycinany, przez co sprawia wrażenie trójwymiarowości. Runo o wysokości 11 mm, daje poczucie komfortu użytkowania. Dywan pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym. Zaletą dywanu jest fakt, iż znakomicie przewodzi ciepło, sprawdzi się więc w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Produkt dostępny w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych.
Więcej
Zwiń
Dywan Roxane romby o wymiarach 80 cm x 150 cm, marki Multi-Decor Dywan Roxane wykonany został techniką carving, co oznaca, że jego wzór jest wycinany, przez co sprawia wrażenie trójwymiarowości. Runo o wysokości 11 mm, daje poczucie komfortu użytkowania. Dywan pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym. Zaletą dywanu jest fakt, iż znakomicie przewodzi ciepło, sprawdzi się więc w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Produkt dostępny w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych.
Więcej
Zwiń

Opinie - Softy Softy