Słuchawki do 800 zł - Taniomania.pl - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Słuchawki do 800 zł. Zobacz produkty dostępne na Taniomanii. Sprawdź ceny i opinie na jednej z najlepszych porównywarek w Internecie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Przegląd

Mocno podkręcone.
Nowe AirPods to słuchawki bezprzewodowe wymyślone na nowo. Wystarczy wyjąć je z etui i są od razu gotowe do działania z Twoim iPhonem, Apple Watch, iPadem lub komputerem Mac.

AirPods skojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie i pozostają połączone z odtwarzaczem. AirPods wyczuwają, kiedy masz je w uszach, i przestają grać po wyjęciu.

Aby dostosować głośność, zmienić piosenkę, zadzwonić, a nawet zapytać o wskazówki dojazdu, po prostu powiedz „Hej, Siri” i proś, o co chcesz. Możesz swobodnie używać obu słuchawek lub tylko jednej, a podczas słuchania muzyki i podcastów odtwarzać lub pomijać utwory i programy za pomocą podwójnego stuknięcia.

Po pełnym naładowaniu baterie AirPods wystarczają na 5 godzin słuchania1 lub 3 godziny rozmów2.
Więcej
Zwiń
Kultowy design i legendarny dźwięk w wysokiej jakości – słuchawki Bluetooth 5.0 Marshall Major IV Bluetooth są po prostu wyjątkowe. Posiada dynamiczne przetworniki 40 mm, które odtwarzają dźwięk z mocnymi basami, gładkimi środkowymi i czystymi wysokimi tonami. Można je podłączyć za pomocą przewodu audio, mają mikrofon do rozmów w trybie głośnomówiącym i odtwarzają muzykę na jednym ładowaniu przez ponad 80 godzin. Kluczowe właściwości Marshall Major IV Bluetooth:Słuchawki z kultowym wzornictwem Marshall Połączenie bezprzewodowe za pomocą technologii Bluetooth 5.
Więcej
Zwiń
❗❗ TWÓJ PREZENT DOJDZIE NA CZAS ❗❗ SZYBKA DOSTAWA ❗❗✔️ ŚWIETNEJ JAKOŚCI BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI JBL TUNE IDEALNE NA ŚWIĄTECZNY PREZENT
LEKKA SKŁADANA KONSTRUKCJA | DO 40 GODZIN CZYSTEJ PRZYJEMNOŚCI SŁUCHANIA MUZYKI

⭐⭐⭐ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA ⭐⭐⭐

...

PROMOCJA!Cena katalogowa: 279 złotych
❗❗ TWÓJ PREZENT DOJDZIE NA CZAS ❗❗ SZYBKA DOSTAWA ❗❗✔️ DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE SŁUCHAWKI JBL TUNE?
⭐ ŚWIETNE JAKO PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY

⭐ SUPER JAKOŚCI TWORZYWO UŻYTE DO PRODUKCJI

⭐ PIĘKNY I NOWOCZESNY DESIGN

⭐ AŻ DO 40 GODZIN PRZYJEMNOŚCI Z MUZYKI NA JEDNYM ŁADOWANIU

⭐ LEKKA, SKŁADANA KONSTRUKCJA IDEALNA W PODRÓŻY

⭐ GWARANTUJEMY NIEZWYKLE CZYSTY I GŁĘBOKI DZWIĘK ULUBIONEJ MUZYKI
Więcej
Zwiń

Opinie - Słuchawki do 800 zł - Taniomania.pl