Słowa Angielskie - najlepsze oferty

bardzo przydatne fiszki, ulozone działami, jest napisana wymowa fonetyczna co bardzo pomaga w nauce, do tego przydatne zwroty do kazdego slowka
Słowa angielskie na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 32 produkty - zobacz najlepsze oferty
Angielski dla dzieci 100 pierwszych słów to wyjątkowy zestaw dla młodszych dzieci przeznaczony do nauki języka angielskiego w domu, w przedszkolu i szkole. Zakres słownictwa dotyczy najbliższego otoczenia dziecka, obejmuje takie zagadnienia jak: kolory, części ciała, ubrania, pory roku i dni tygodnia, zabawki oraz ulubione smaki.

Książka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo, a także teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniem. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD.

Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami. Każda karta jest dwustronna: po jednej stronie znajduje się ilustracja i wyraźny podpis w języku angielskim, a na odwrocie ? ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim.
Więcej
Zwiń
– zapamiętaj 1000 najważniejszych słów

– zobacz, jak każde słowo funkcjonuje w zdaniu

– ucz się 15 minut dziennie

– powtarzaj słowa, które sprawiają ci trudność

– wykorzystaj czas, zabierz fiszki w podróż

– dodaj własne słowa korzystając z pustych fiszek

ISBN: 9788377154267
EAN: 9788377154267
Wydawnictwo: Pons
Autorzy: praca zbiorowa
Rok wydania: 2012
Oprawa: pudełko
Format: 9.0x25.0 cm
Więcej
Zwiń
Angielski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Wielkiej Brytanii.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyta audio z nagraniami.
Książka (102 str.) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a zamieszczone na końcu książki tabele ułatwiają zapamiętanie materiału. Wysokiej jakości nagrania (110 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy brytyjski akcent.

Angielski Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.
Więcej
Zwiń
bardzo przydatne fiszki, ulozone działami, jest napisana wymowa fonetyczna co bardzo pomaga w nauce, do tego przydatne zwroty do kazdego slowka