Slican - najlepsze oferty

Prosty w obsłudze, ale funkcjonalny telefon.
Slican na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Slican z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 105 produktów - zobacz najlepsze oferty
SLICAN XL-2023ID
Telefon analogowy
Slican XL-2023ID to standardowy telefon biurowy dedykowany do współpracy z dowolną centralą lub serwerem Slican. Jest to nowoczesny telefon wyposażony w wyświetlacz LCD, książkę telefoniczną, tryb głośnomówiący, listę połączeń przychodzących, listę wybieranych numerów oraz wiele innych, użytecznych funkcji i co ważne, w odróżnieniu od telefonów wielu innych producentów, tryb głośnomówiący nie wymaga baterii.
Więcej
Zwiń
Cyfrowy telefon systemowy, z funkcją "Hands Free" posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD. Jest dedykowany do współpracy z serwerami Slican MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424. Posiada 12 podświetlanych, dowolnie programowalnych klawiszy funkcyjnych. Intuicyjne, przyjazne menu zapewnia wysoki komfort i efektywność pracy z centralą. Współpracuje z konsolami CTS-232. Dostępny w kolorze popielatym Możliwość podłączenie do starych i nowych central telefonicznych Slican Ostatnie sztuki.
Więcej
Zwiń
SLICAN CTS-102CL
Telefon systemowy
Cyfrowy telefon systemowy współpracujący z serwerami Slican IPL-256, IPM-032, MAC-6400, CCT-1668/IP oraz CXS-0424. Telefon CTS-102 dzięki swoim parametrom użytkowym zapewnia łatwą obsługę przy jednoczesnym dostępie do użytecznych funkcji centrali.
Więcej
Zwiń
Prosty w obsłudze, ale funkcjonalny telefon.