Slave I - najlepsze oferty

Slave i na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 989 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zbuduj specjalny, kolekcjonerski zestaw na 20. rocznicę serii LEGO® Star Wars™. Model przedstawia statek Slave I Boby Fetta z filmu „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje”. Uczcij 20. rocznicę serii LEGO® Star Wars™, budując nowy model klasycznego statku Slave I Boby Fetta z zestawu LEGO Star Wars 75243. To jak dotychczas najbardziej szczegółowa wersja tego rozpoznawalnego pojazdu. Wyposażona jest między innymi w samopoziomujące siedzenie w kokpicie i boczne skrzydła, uchwyt do przenoszenia oraz sprężynowe działka uruchamiane przełącznikiem. Ten niezwykły model kolekcjonerski do zbudowania z serii LEGO Star Wars ma także zamykany tylny luk, w którym można przewieźć Hana Solo zamrożonego w karbonicie. Do tego w komplecie są cztery minifigurki LEGO Star Wars oraz dodatkowa minifigurka księżniczki Lei na podstawce z logo 20. rocznicy serii, która pozwoli Ci jeszcze lepiej upamiętnić ten ważny moment w historii zestawów LEGO Star Wars.
Więcej
Zwiń
Gra Rebel Star Wars: X-Wing Slave I (druga edycja). Stań po stronie frakcji Szumowin. Gra jest dodatkiem do Star Wars: X-Wing. Dodaje możliwość kierowanie statkiem Firespray. 20 kart i 16 żetonów w języku polskim. Wejdź do świata gwiezdnych przygód Seria filmów Star Wars znana jest na całym świecie, a jej fanów można liczyć w milionach. Jeśli chcesz poczuć się, jak jedna z postaci i poszybować w odległą galaktykę, poznaj Star Wars: X-Wing. To gra o wartkiej fabule, w której wcielasz się w rolę sterującego własnym statkiem kosmicznym. Dbaj o niego, rozbudowuj i ruszaj do walki! Oferowany zestaw to dodatek do gry zawierające dodatki z frakcji Szumowin. Dodaj nowy statek Chcesz poczuć się, jak postacie namierzone przez Kuat Systems Engineering? Wsiądź za ster patrolowców Firespray. To szczególnie polecana opcja dla osób, które czują w sobie żyłkę kosmicznego pirata. Jeśli chcesz stać się jednym z nich, ten dodatek jest stworzony dla Ciebie.
Więcej
Zwiń