Skorp - najlepsze oferty

Skorp na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki najmodniejszych ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 243 produkty - zobacz najlepsze oferty
Klasyczne obrączki półokrągłe o szerokości 2.5 mm. Błyszczące wykończenie w połączeniu z klasyczna formą zachwyci każdego. Obrączki mogą zostać wykonane z innego koloru złota (Żółte, białe lub czerwone)
Więcej
Zwiń
Charakterystyka ogólna:SYSTEM OPERACYJNY WINDOWS EMBEDDED LUB ANDROID™
Serce terminala mobilnego Skorpio™ X4 stanowi bardzo wydajny, wielordzeniowy procesor 1GHz, zapewniający niesamowitą szybkość pracy z Windows Embedded Compact, a także możliwość rozbudowy systemu operacyjnego do Android.Użytkownikom nigdy nie zabraknie też pamięci ze standardowym 1 GB RAM i 8 GB Flash.
DOSKONAŁY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA Skorpio™ X4 wyposażony jest w największy w swej klasie (3,2 cala) kolorowy, dotykowy wyświetlacz o wysokiej widoczności, co umożliwia wydajniejszą pracę użytkowników. Dla maksymalnej wygody do wyboru są trzy różne klawiatury: 50-klawiszowa alfanumeryczna, 38-klawiszowa funkcyjna i 28-klawiszowa numeryczna.
ERGONOMICZNY I NIEZAWODNY Ten wytrzymały komputer przenośny szczególnie sprawdza się w przypadku mobilnych rozwiązań komercyjnych w środowisku handlu detalicznego, zarówno w sklepie jak i na magazynie.
Więcej
Zwiń
Tradycyjne obrączki ślubne wykonane z żółtego złota. Posiadające klasyczny półokrągły kształt oraz błyszczącą powierzchnię. Model zachwyca klasyczną formą i zawsze popularnym stylem.

Opinie - Skorp