Składanka Rapu - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Składanka Rapu na Taniomanii ➤ Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie ➤ Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 56 produktów - zobacz najlepsze oferty
W październiku 2021 ukazała się nowa, długo oczekiwana płyta Maty "Młody Matczak". Po albumie "100 dni do matury" raper nagrał materiał poświęcony okresowi wchodzenia w dorosłość. "Młody Matczak" to album, który jeszcze przed premierą zdobył status podwójnej platyny. Mata w błyskawiczny sposób stał się jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce.
Spis utworów:
1. IKEA 2. Blok (skit) 3. Blok 4. SKUTE BOBO 5. La La La (Oh Oh) 6. Nasza klasa ale to drill 7. 2001 8. WE DONT KNOW WHO DID THIS BEAT IF IT’S YOU PLEASE DM US WE HAVE MONEY (SKIT) 9. Faka 10. Szmata 11. Kurtz 12. 67-410 13. Skit (Skit) 14. 15.2 (freestyle) 15. Patoreakcja 16. Papuga 17. Dzwoni papuga (skit) 18. Kiss Cam 19. Szafir 20. Bros before hoes (skit) 21. Młody Bachor (outro)
Więcej
Zwiń
Street Autonomy oraz Dark Studio prezentują soundtrack do jednej z najgłośniejszych premier kinowych tego roku, czyli "Asymetrii" w reżyserii Konrada Niewolskiego.

Na albumie udzieliła się ścisła czołówka polskiego rapu, m.in. Sarius, Kabe, Kacper HTA, Gibbs i Peja. Pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo jest "Lelele" w wykonaniu Księcia Kapoty i Aviego - niesamowity, utrzymany w filmowej stylistyce klip możecie zobaczyć na Youtube.

Bezkompromisowe, nierzadko brutalne opisy rzeczywistości położone na soczystych, pełnokrwistych bitach - "Asymetria" to bardzo mocne uderzenie dla ludzi o mocnych nerwach. Tu nie ma miejsca na kalkulację i humorystyczne wersy - to ciężkie działa wytoczone przez topowych artystów polskiej sceny rapowej.
Więcej
Zwiń
Czwarta składanka z cyklu "Stolice mody" poświęcona Paryżowi. Jak zawsze, świetni wykonawcy prezentowani na dwóch krążkach, zatytułowanych „Dzień" i „Noc". Na płycie nagrania m.in. Tape Five, Brazilian Girls, Loli Dutronic i Brigitte Bardot.
Więcej
Zwiń
Wszystko ok, szybka przesyłka zgodnie z opisem