Sandisk Sdhc 4Gb Class 4 - najlepsze oferty

Dobra karta. Nic wybitnego ale w ogóle jest ok. Najlepsza karta za tą cenę. To działa, i to jest najważniejsze.
Sandisk Sdhc 4Gb Class 4 w kategorii Karty pamięci.Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj sprzęt najwyższej jakości nie przepłacając.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29 produktów - zobacz najlepsze oferty
Karta pamięci SanDisk Extreme SDHC/SDXC UHS-I 90 MB/s - Osiem razy szybsza w porównaniu ze zwykłymi kartami pamięci [16-64 GB] - Oferuje prędkość i pojemność wymaganą do zapisu wideo w rozdzielczości 4K Ultra HD - Prędkość zapisu do 40 MB/s, aby szybciej robić zdjęcia w trybie seryjnym, a także prędkość odczytu do 90 MB/s [16-64 GB] - Najwyższa wydajność zapisu wideo wśród kart SD dzięki klasom wydajności Class 10 oraz UHS Speed Class 3 (U3) do zapisu wideo w rozdzielczości Full HD i 4K Ultra HD (3840 × 2160p) - Dostępne w wersjach o pojemności od 16 do 256 GB - pozwalają na dłuższe nagrywanie i robienie zdjęć bez obaw o brak miejsca - Stworzone i przetestowane pod kątem pracy w ekstremalnych warunkach, odporne na działanie skrajnych temperatur, wody, wstrząsów i promieniowania rentgenowskiegoPełny opis produktuDzięki prędkości do 10 razy wyższej w porównaniu do zwykłych kart pamięci pozwalają one na robienie najlepszych zdjęć oraz nagrywanie w rozdzielczości 4K Ultra HD i Full HD.
Więcej
Zwiń
Pojemność, której potrzebujesz, aby zapisać więcej zdjęć

Przechowywanie wszystkich zdjęć w wysokiej rozdzielczości i nagrań wideo w Full HD† (1080p), które można przechwycić przy pomocy obecnie wykorzystywanych aparatów i kamer stanowi częsty problem. Karty pamięci SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I oferują pojemność wymaganą przez profesjonalnych fotografów i hobbistów do przechowywania plików wideo w Full HD lub zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Ekstremalna prędkość

Karty pamięci SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto poważnie podchodzi do fotografii. Prędkości zapisu do 90 MB/s pozwalają użytkownikom robić więcej zdjęć w wysokiej rozdzielczości przy użyciu trybu seryjnego, co obniża ryzyko przegapienia idealnego momentu.
Więcej
Zwiń
Wysokiej jakości karta do zapisu i odczytu danych. Szczególnie zalecana do aparatów cyfrowych i kamer wideo wysokiej jakości. Idealna do nagrywania filmów o wysokiej rozdzielczości Full HD. Nadają się tylko do urządzeń końcowych z gniazdem SDHC (nie są kompatybilne ze standardowymi kartami SD). Mechaniczne zabezpieczenie przed zapisem zapobiega przypadkowemu usunięciu danych. Maksymalna prędkość zapisu: do 40MB/s. Standard UHS: UHS-I. Klasa C10. Oryginalny produkt marki SanDisk.
Atrybuty:
SimpleXMLElement Object( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] = SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] = - Typ: SD High Capacity (SDHC)- Pojemność pamięci: 8 GB- UHS: UHS-I- Klasa: Class 10 [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] = SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.USE_CASE] = SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] = 60 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] = 17.05.16 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] = SanDisk [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] = 16 [UDX.HAMA.
Więcej
Zwiń

Opinie - Sandisk Sdhc 4Gb Class 4

Dobra karta. Nic wybitnego ale w ogóle jest ok. Najlepsza karta za tą cenę. To działa, i to jest najważniejsze.