Samsung Mikrofala - najlepsze oferty

Samsung Mikrofala już od 15 zł ✅ Sprawdź najnowsze produkty na Taniomania.pl ✅ Zostaw swoją opinię o sklepie lub produkcie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 80 produktów - zobacz najlepsze oferty
FUNKCJE Oszczędność energii Tryb eko oszczędza więcej energii w trybie czuwania – do 40%. Poprzez naciśnięcie jednego przycisku oszczędzasz pieniądze, energię i środowisko. Innowacyjna emisja W firmie Samsung jesteśmy dumni z wprowadzania innowacji technologicznych do każdego produktu. Nasz system TDS sprawia, że wszystko, od pizzy po ciepłe mleko, jest zawsze doskonale przygotowane i smaczne - dzięki trzem źródłom emisji fal. Potrawy przygotowywane w naszych kuchenkach mikrofalowych będą zawsze równomiernie i dokładnie ugotowane. Luksusowe czarne lustrzane wzornictwo Luksusowe czarne lustro wyróżnia się w kuchni, a także harmonijnie współgra z całością wystroju. Poza tym ekran dotykowy z opisem funkcji jest łatwy w obsłudze. Wyświetlacz wyczuwa i śledzi ruchy palca, co sprawia, że obsługa jest bardzo prosta.
Więcej
Zwiń
Kuchenka mikrofalowa Samsung MS22M8054AK

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy, 22 l

Program szybkiego rozmrażania Quick Defrost
Funkcja podtrzymywania ciepła
Wnętrze pokryte emalią ceramiczną

Podtrzymywanie ciepła potraw
Funkcja podtrzymywania ciepła
Kiedy musisz przygotować wiele potraw, skorzystaj z funkcji Keep Warm. Grzałka grilla utrzymuje odpowiednią temperaturę jedzenia, nie przegotowując go. Dania, które podasz, będą świeże i pełne smaku.

Świeższe rozmrożone jedzenie
Quick Defrost
Z funkcją Quick Defrost szybko i dokładnie rozmrozisz jedzenie. Algorytm automatycznie oblicza odpowiedni czas rozmrażania, dzięki czemu potrawy zachowują swój pierwotny smak i teksturę.

Raz na zawsze pozbądź się nieprzyjemnych zapachów
Oczyszczanie powietrza
Funkcja oczyszczania powietrza wydmuchuje zapachy potraw z wnętrza mikrofali.
Więcej
Zwiń
Opis szczegółowyLuksusowe wzornictwo z obudową ze stali nierdzewnej.Obudowa z wysokiej jakości stali nierdzewnej wyróżnia się w kuchni, a także harmonijnie współgra z całością wystroju. Ekran dotykowy z opisem najważniejszych funkcji jest łatwy w obsłudze.Dzięki funkcji Quick Defrost szybko i równomiernie rozmrozisz produkty potrzebne do przygotowania posiłku. Bez konieczności wkładania ich do ciepłej wody i bez ryzyka utraty ich smaku i właściwości. Łatwo przywrócisz im świeżość, dzięki czemu masz do dyspozycji smaczne składniki zawsze wtedy, gdy tylko ich potrzebujesz.Innowacyjny system podgrzewania.Twój posiłek zawsze perfekcyjnie przygotowany? System TDS korzysta z trzech punktów rozprowadzania fal ciepłego powietrza, by równomiernie podgrzewać całą komorę urządzenia. Dzięki czemu Twoje dania są zawsze dokładnie ugotowane i smakują wyśmienicie.Wysoka efektywność i odporność.
Więcej
Zwiń
Kuchenkę użytkuję już od dwóch lat. Nie mogę narzekać na cokolwiek. Najczęściej korzystam z funkcji rozmrażania która sprawdza się znakomicie. Pozostałe funkcje podgrzewanie oraz grill również sprawdzają się bardzo dobrze. Generalnie bardzo polecam.

Opinie - Samsung Mikrofala