S60 - najlepsze oferty

Sprawdź S60 12,79 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
TELEFONY NOWE - 24 MIESIĄCE GWARANCJI
WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT 23%
CAT® S60
  • Dual SIM
  • Najbardziej wodoszczelny smartfon na świecie (60 minut na głębokości do 5 m*)
  • Wyjątkowa technologia obrazowania termalnego MSX firmy FLIR®
  • Aparat główny 13 MP z podwójną lampą błyskową do rejestrowania obrazu pod wodą + aparat przedni 5 MP
  • Wzmocniona odlewana rama
  • Odporny na upadek z wysokości do 1,8 m; posiada certyfikat MIL-STD-810G


Nowy rozdział w innowacjach technicznych do smartfonów

Dołącz do grona światowych pionierów; kup najbardziej wodoszczelnego smartfona na świecie z wbudowaną kamerą termowizyjną. Łącząc szereg narzędzi w jednym urządzeniu, Cat® S60 oferuje zupełnie nowy poziom raportowania zadań z możliwością ich precyzyjnego pomiaru. Poznaj świat z nowej perspektywy, korzystając z technologii obrazowania termowizyjnego.
Więcej
Zwiń
Debutir Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego Produkt przeznaczony jest dla dorosłych oraz dzieci powyżej 7. roku życia. DEBUTIR to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kapsułek, zawierających maślan sodu w mieszaninie acylogliceroli (mono-, di- i triacyloglicerole), powlekanych membraną alginianu sodu. Dzięki innowacyjnej formule otoczki, maślan sodu dociera do jelita grubego (okrężnicy). Jakie elementy wpływają na prawidłową funkcję przewodu pokarmowego? Na prawidłową pracę jelit wpływają takie elementy jak: perystaltyka jelit, produkcja odpowiedniej ilości śluzu, zachowana ciągłość nabłonka i jego zdolność do szybkiej regeneracji, obecność w jelitach naturalnej flory bakteryjnej, prawidłowe ukrwienie błony śluzowej przewodu pokarmowego oraz sprawnie działający miejscowy układ odpornościowy.
Więcej
Zwiń
Biotebal Max to lek z grupy preparatów witaminowych, którego substancją czynną jest biotyna, nazywana inaczej witaminą H lub witaminą B7. Biotyna zaliczana jest do grupy witamin B rozpuszczalnych w wodzie. Witamina ta wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci.

Biotebal Max w postaci tabletek stosowany jest w leczeniu niedoboru biotyny z występującymi objawami takimi jak:
  • wypadanie włosów,
  • zaburzenia wzrostu włosów i paznokci,
  • stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust i uszu.

Produkt leczniczy może być przyjmowany, gdy lekarz wykluczy inne przyczyny występowania tych, że objawów. W tekturowym pudełku, które stanowi opakowanie leku Biotebal Max znajduje się 60 okrągłych tabletek, z których każda zawiera biotynę w dawce 10 mg.

Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci.
Więcej
Zwiń
Bardzo dobry, po pięciu latach użytkowania zamówiłem kolejny.

Opinie - S60