Rzuć palenie - najlepsze oferty

tabletki umożliwiają rozpoczęcie walki z nałogiem palenia papierosów Polecam serdecznie
Rzuć palenie w kategorii Leki OTC i suplementy. Najtańsze oferty i najlepsze marki Aflofarm, Sopharma, US Pharmacia. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 65 produktów - zobacz najlepsze oferty
Desmoxan

Wskazania i działanie

Lek stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Stosowanie leku Desmoxan pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny. Końcowym celem stosowania leku Desmoxan jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.

Lek Desmoxan zawiera substancję czynną – cytyzynę, której działanie podobne jest do nikotyny. Cytyzyna stopniowo wypiera nikotynę z organizmu. Dzięki temu zmniejsza się uzależnienie od nikotyny i możliwe jest odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów abstynencji (głodu nikotynowego).

Dawkowanie

Przez 3 pierwsze dni należy stosować po 1 kapsułce co 2 godziny (6 kapsułek na dobę). Jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów.
Więcej
Zwiń
Nazwa: Tabex
Postać: tabl.powl.
Dawka: 1,5 mg
Opakowanie: 100 tabl. (5 blist.po 20 szt.)
Skład:
Jedna tabletka powlekana zawiera 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum).

Substancja pomocnicza o znanym działaniu: laktoza jednowodna. Jedna tabletka powlekana zawiera 28 mg laktozy.

Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.

Wskazania:
Leczenie uzależnienia od nikotyny. Stosowanie produktu leczniczego Tabex pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny. Końcowym celem stosowania leku Tabex jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.

:
Tabex jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną w punkcie 6.
Więcej
Zwiń
Skład

Jedna dawka dostarcza 1 mg nikotyny w 0,07 ml roztworu. 1 ml roztworu zawiera 13,6 mg nikotyny.
Wskazania

Wskazaniami do stosowania Nicorette Spray są leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych poprzez łagodzenie objawów odstawiennych, w tym głodu nikotynowego, podczas próby rzucania palenia. Smak miętowy.
Dawkowanie

Zamiast sięgnąć po papierosa lub jeśli pojawi się głód nikotynowy, należy zastosować 1 lub 2 dawki. Najpierw zastosować jedną dawkę, a następnie jeśli głód nikotynowy nie ustąpi w ciągu kilku minut, druga dawkę. Jeśli konieczne są 2 dawki, następnym razem można zastosować od razu 2 kolejne dawki. Dla większości osób palących oznacza to 1-2 dawki co 30 min. do ok. 1 godz. Na przykład, jeżeli średnia liczba papierosów wypalanych w ciągu doby wynosi 15, należy stosować 1-2 dawki co najmniej 15 razy na dobę. Po 6 tygodniach należy rozpocząć zmniejszanie liczby dawek w ciągu doby.
Więcej
Zwiń
tabletki umożliwiają rozpoczęcie walki z nałogiem palenia papierosów Polecam serdecznie