Rzuć palenie - najlepsze oferty

Duże opakowanie, starcza na całą kurację ale nie wiem do końca czy skuteczne - zażywa mój brat już drugi raz w ciągu pół roku....Cena też nie zalicza się do tych niższych...
Rzuć palenie w kategorii Leki OTC i suplementy. Najtańsze oferty i najlepsze marki Aflofarm, Sopharma, US Pharmacia. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 62 produkty - zobacz najlepsze oferty
Desmoxan Wskazania: Odpowiednik Tabexu - Zmniejsza objawy odstawienia, głodu nikotynowego, po zaprzestaniu palenia.Leczy uzależnienie od nikotyny.Pełna kuracja -25 dniWskazania:Lek stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Stosowanie leku Desmoxan pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny.Końcowym celem stosowania leku Desmoxan jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.Działanie:Lek Desmoxan zawiera substancję czynną – cytyzynę, której działanie podobne jest do nikotyny.Cytyzyna stopniowo wypiera nikotynę z organizmu. Dzięki temu zmniejsza się uzależnienie od nikotyny i możliwe jest odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów abstynencji (głodu nikotynowego).Skład:1 kapsułka zawiera:Substancja czynna: 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum).Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu.
Więcej
Zwiń
Nazwa: Tabex
Postać: tabl.powl.
Dawka: 1,5 mg
Opakowanie: 100 tabl. (5 blist.po 20 szt.)
Skład:
Jedna tabletka powlekana zawiera 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum).

Substancja pomocnicza o znanym działaniu: laktoza jednowodna. Jedna tabletka powlekana zawiera 28 mg laktozy.

Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.

Wskazania:
Leczenie uzależnienia od nikotyny. Stosowanie produktu leczniczego Tabex pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny. Końcowym celem stosowania leku Tabex jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.

Przeciwwskazania:
Tabex jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną w punkcie 6.
Więcej
Zwiń
NiQuitin - chroni przed głodem nikotynowym
Wybierz plastry NiQuitin - jeśli chcesz lub potrzebujesz stosować lek tylko raz dziennie. Plastry NiQuitin doskonale chronią przed głodem nikotynowym przez 24h.
Plastry mają niezykle wygodną formę - naklejasz je tylko raz dziennie. Ich stosowanie pomoże Ci pokonać objawy związane z rzuceniem palenia i sprawi, że odzyskasz radość życia i wolność.

Plastry z nikotyną przez środowisko medyczne uznane są za środek skutecznie pozwalający palaczom rzucić palenie. Udowodniono klinicznie, iż z plastrami NiQuitin masz 2,5-krotnie wyższy współczynnik szans rzucenia palenia!

Plastry NiQuitin są bezpieczne bo:
- po pierwsze źródło nikotyny zostało oddzielone od nałogu palenia
- po drugie sposób dostarczania nikotyny z plastra jest inny niż z papierosów - nikotyna jest powoli wchłaniana przez skórę do krwiobiegu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Rzuć palenie

Duże opakowanie, starcza na całą kurację ale nie wiem do końca czy skuteczne - zażywa mój brat już drugi raz w ciągu pół roku....Cena też nie zalicza się do tych niższych...