Rzuć palenie - najlepsze oferty

Rzuć palenie w kategorii Leki OTC i suplementy. Najtańsze oferty i najlepsze marki Aflofarm, Sopharma, US Pharmacia. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 61 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nazwa: Tabex
Postać: tabl.powl.
Dawka: 1,5 mg
Opakowanie: 100 tabl. (5 blist.po 20 szt.)
Skład:
Jedna tabletka powlekana zawiera 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum).

Substancja pomocnicza o znanym działaniu: laktoza jednowodna. Jedna tabletka powlekana zawiera 28 mg laktozy.

Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1.

Wskazania:
Leczenie uzależnienia od nikotyny. Stosowanie produktu leczniczego Tabex pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny. Końcowym celem stosowania leku Tabex jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.

Przeciwwskazania:
Tabex jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną w punkcie 6.
Więcej
Zwiń
Desmoxan Wskazania: Odpowiednik Tabexu - Zmniejsza objawy odstawienia, głodu nikotynowego, po zaprzestaniu palenia.Leczy uzależnienie od nikotyny.Pełna kuracja -25 dniWskazania:Lek stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Stosowanie leku Desmoxan pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny.Końcowym celem stosowania leku Desmoxan jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę.Działanie:Lek Desmoxan zawiera substancję czynną – cytyzynę, której działanie podobne jest do nikotyny.Cytyzyna stopniowo wypiera nikotynę z organizmu. Dzięki temu zmniejsza się uzależnienie od nikotyny i możliwe jest odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów abstynencji (głodu nikotynowego).Skład:1 kapsułka zawiera:Substancja czynna: 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum).Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu.
Więcej
Zwiń
NICORETTE Spray do stosowania w jamie ustnej 150 dawek

Nowy NICORETTE® Spray działa błyskawicznie i gasi chęć zapalenia już po 60 sekundach

NICORETTE® Spray zawiera 150 dawek

1 dawka zastępuje 1 papierosa, czyli pełne opakowanie zastępuje 150 papierosów!

Wskazania

Leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych poprzez łagodzenie objawów odstawiennych, w tym głodu nikotynowego, podczas próby rzucania palenia. Końcowym celem stosowania jest trwałe zaprzestanie używania wyrobów tytoniowych. W miarę możliwości stosować w połączeniu z programem wsparcia behawioralnego

Sposób użycia

W momencie pojawienia się głodu nikotynowego, użyj 1 lub 2 dawki NICORETTE® Spray

Za pierwszym razem zastosuj 1 dawkę, a następnie, jeśli głód nikotynowy nie ustąpi w ciągu kilku minut, drugą dawkę.
Więcej
Zwiń

Opinie - Rzuć palenie