Rysunek - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Rysunek już od 15 zł ➤ Wybrane produkty na Taniomania.pl. Poznaj popularne oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w dobrej cenie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Stoisko z rysunkami Emmy LEGO Friends 41332

Witajcie w Heartlake! W tym pięknym, położonym nad jeziorem w kształcie serca miasteczku, dobro i przyjaźń zawsze wygrywają. Emma, Olivia, Stephania, Andrea oraz Mia zapraszają do swojego świata, dołącz do nich i przeżywaj z nimi niezwykłe przygody! Zestawy LEGO FRIENDS to wspaniały prezent dla małej fanki śledzącej losy przyjaciółek z Heartlake.

Mnóstwo pysznej zabawy ze Stoiskiem z rysunkami LEGO Friends. Przed Wami aktywny, pełen wrażeń dzień. Park w Mieście Heartlake to ulubione miejsce do rysowania Emmy. Dziś przyjechała tu na swoim uroczym małym skuterku i przywiozła stoisko z rysunkami. Otwórz okna, by zobaczyć, jakie obrazy ma na sprzedaż, i pomóż jej obsługiwać kasę.
Więcej
Zwiń
Matka Boża Gwiazda Morza - Stella Maris
Ikona Matki Bożej Gwiazdy Morza wykonana na desce lipowej, podwójnie gruntowanej oraz uszlachetnionej płatkami pozłoty. Wizerunek Matki Bożej Gwiazdy Morza został naniesiony przy użyciu specjalnej techniki druku bezpośrednio na deskę.

Najświętsza Maria Panna Gwiazda Morza – starożytny tytuł Marii, matki Jezusa Chrystusa. Określenie Gwiazda Morza jest tłumaczeniem łacińskiego Stella Maris. Tytuł ten był i jest używany zwłaszcza przez ludzi morza dla podkreślenia roli Maryi jako ich opiekunki, co znalazło swój wyraz m.in. w powołaniu 4 października 1920 roku w Glasgow Apostolstwa Ludzi Morza (ang. Apostleship of the Sea).

Określenie Matki Bożej jako Gwiazdy Morza ma swój początek w świadectwie św. Jana, któremu umierający na krzyżu Jezus powierzył swoją Matkę („Oto Matka twoja”, J 19, 27). W ten symboliczny sposób Matka Jezusa stała się świadectwem wiary i Matką Kościoła.
Więcej
Zwiń

Opinie - Rysunek