Rtv Ag - najlepsze oferty

Gimbal do GoPro testowany na razie kilka razy. Bardzo ładnie stabilizuje obraz. Nie ma problemów z kalibracją, ponieważ jest wyważony pod konkretny model. Poręczny i lekki. Bateria trzyma długo.
Rtv Ag na Taniomania.pl. Znajdziesz tu wszystko to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Wybierz ofertę, która będzie dla Ciebie idealna.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 165 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nagrywaj naturalnie stabilizowane filmy, w których zwykłe ujęcia będą wyglądać wyjątkowo. Ciesz się profesjonalnymi filmami w jakości kinowej podczas wycieczek pieszych i rowerowych lub w czasie zabawy z dziećmi w parku. Uchwyt Karma Grip umożliwia filmowanie z ręki oraz kamerą zamocowaną na ciele z niezwykłych perspektyw dostępnych tylko dla kamer GoPro - teraz z funkcją profesjonalnej stabilizacji obrazu. Proste w obsłudze elementy sterowania kamerą pozwalają na bieżąco włączać i wyłączać zasilanie, zmieniać tryby pracy, rozpoczynać i zatrzymywać nagrywanie, regulować kąt kamery oraz dodawać HiLight Tags (Tagi najlepszego ujęcia). Capture incredible... dzięki Karma Grip.

Zdumiewająca stabilizacja filmów.

Stabilizowany film tak płynny, że zwykłe ujęcia wyglądają wyjątkowo. Biegaj, skacz, spaceruj, jeźdź na rowerze... Karma Grip zapewni stabilny obraz, który rzuci Cię na kolana.

Trzymaj w ręce. Załóż. Zako
Więcej
Zwiń
Panasonic AG-UX90 Standardowy model z serii UX, nagrywający w jakości 4K/FHD, wyposażony w kompaktowy, szerokokątny obiektyw LEICA DICOMAR 24,5mm z 15-krotnym zoomem optycznym. Niezwykle czuła matryca MOS typu 1.0, optyczna stabilizacja obrazu (ang. Optical Image Stabilizer, O.I.S.), funkcja inteligentnego mechanizmu automatycznej ostrości oraz trzy pierścienie regulacji ręcznej pozwalają na profesjonalne zastosowania.Dwa gniazda na karty SD umożliwiają nagrywanie jednoczesne lub z automatyczną zmianą karty w formatach UHD (3840x2160) 25p, FHD (1920x1080) 50p/25p z prędkością 50 Mb/s co zapewnia niesamowitą głębię ostrości oraz doskonałą równowagę pomiędzy jakością obrazu a czułością. Prostota obsługi, liczne interfejsy jak wyjście HDMI oraz wejście XLR, sprzyjają sprawności obsługi i mobilności, analogicznej do tradycyjnych kamer ręcznych HD, zapewniając dodatkowo zaawansowane wsparcie produkcji wideo w jakości 4K/HD.
Więcej
Zwiń
Przetestuj, sprawdź przed zakupem - skontaktuj się z nami aby przetestować kamerę przez zakupem !
Kamera 4K 60p/50p z najszerszym w branży kątem widzenia 24 mm, 20-krotnym zoomem optycznym oraz matrycą MOS typu 1.0
Kamera na karty pamięci
Zamień swoje produkcje wideo w profesjonalne nagrania 4K.
Kamera AG-UX180 to „model klasy premium z serii UX z profesjonalnymi funkcjami i specyfikacją, która sprosta wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników. Została ona wyposażona w nowo opracowany kompaktowy obiektyw z szerokim kątem widzenia 24 mm oraz 20-krotnym zoomem optycznym oraz niezwykle czułą matrycę MOS typu 1,0 (efektywny rozmiar). Jej udoskonalona optyczna stabilizacja obrazu (ang. Optical Image Stabilizer, O.I.S.) i funkcja inteligentnego mechanizmu automatycznej ostrości sprawdzą się w profesjonalnych zastosowaniach.
Więcej
Zwiń

Opinie - Rtv Ag

Gimbal do GoPro testowany na razie kilka razy. Bardzo ładnie stabilizuje obraz. Nie ma problemów z kalibracją, ponieważ jest wyważony pod konkretny model. Poręczny i lekki. Bateria trzyma długo.