RTV 2017 - najlepsze oferty

RTV 2017 na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 13 produktów - zobacz najlepsze oferty
// Naszym zdaniem Nowy wzmacniacz to najnowsze wcielenie (2017) odnoszącego ogromne sukcesy, produkowanego nieprzerwanie od 25 lat, podstawowego wzmacniacza Regi. Wystarczy wymienić sukcesy poprzedników, aby umieścić go na początku listy urządzeń do przetestowania przy poszukiwaniach nowego wzmacniacza: W 2012r. podczas Audio Show w Warszawie system oparty na wzmacniaczu Rega Brio-R, odtwarzaczu CD Rega Apollo-R i szwedzkim zestawie głośnikowym Guru QM10two otrzymał drugą nagrodę BEST SOUND za najlepszy dźwięk wystawy. Warto wspomnieć, że w zestawie, któremu przyznano pierwsze miejsce, wartość samych kolumn przekraczała 600.000zł, a najdroższy prezentowany podczas targów system kosztował ponad 3.000.000zł! W 2008r. system oparty na wzmacniaczu Rega Brio 3, odtwarzaczu CD Rega Apollo i kolumnach RS3 został opisany w rubryce "System marzeń" miesięcznika Hi-Fi Choice zyskując wręcz namaszczenie "kultowego".
Więcej
Zwiń
Nowa Oryginalna karta Map Mapy Mercedes-Benz Garmin MAP PILOT SD Europa A2139065604 Najnowsza Wersja 8.0 NTG5 Star 2 - w przypadku modernizacji kod 357 (WE9) Code 355(EV5) Audio 20 CD WAŻNE MAPY SĄ NOWE I ORYGINALNE! Produkt jest nowy i Oryginalnie Zafoliowany Zdjęcia przedstawiają stan autentyczny.
Więcej
Zwiń
Przedwzmacniacz gramofonowy Rega Fono MM (2017)

Nowe Fono MM zostało zaprojektowane jako skuteczny przedwzmacniacz, łatwy w obsłudze a przede wszystkim jako dobrze grające urządzenie. Fono MM wykorzystuje w pełni dyskretny, komplementarny system wejściowy wzmacniacza, taką konfigurację zaprojektowano w celu optymalizacji wydajności wkładki magnetycznej. Urządzenie mieści się w zupełnie nowej obudowie, dopasowanej do pozostałych urządzeń Rega.

Korekcja RIAA została podzielona na dwa etapy, aby zminimalizować interakcje. Kondensatory poliestrowe stosowane są w ścieżce sygnału, a kondensatory polipropylenowe są stosowane w obwodach wyrównywania RIAA.

Wzornictwo MM Fono było tak samo ważne jak jakość jego podzespołów elektrycznych, obudowę wykonano z tego samego aluminium, co wzmacniacz Rega TTPSU i wzmacniacz Fono MC, nadając mu charakterystyczny wygląd.
Więcej
Zwiń
bardzo słaby sprzęt. Jakość nagrań daremna. Nie warto wydawać pieniędzy na tą zabawkę. W zasadzie nie wiadomo do czego on służy. Lepiej zainwestować te pieniądze w dobrą kamerę sportową z której jest dużo więcej frajdy. Te 4K to pic na wodę. Bateria w kamerze jest niewymienna więc jak wam padnie w trakcie nagrywania to kicha. trzeba by wozić ze sobą batery packa :-)

Opinie - RTV 2017