Różowe Rowery - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Różowe Rowery w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1096 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kross Lea 5.0 to propozycja rekreacyjnego roweru górskiego idealnego zarówno do jazdy w terenie, jak i wycieczek po ścieżkach rowerowych, polnych drogach i leśnych ścieżkach. Model ten wyposażyliśmy w osprzęt typowy dla rowerów górskich i połączyliśmy go z ramą o komfortowej geometrii. Dzięki specjalnie dobranej geometrii i odpowiednim dopasowaniu elementów kokpitu Kross Lea 5.0 idealnie pasuje do kobiecej budowy i oferuje maksimum komfortu i przyjemności z jazdy.

Lekka rama Krossa Lea 5.0 została wykonana z aluminium. Geometria roweru pozwala na zajęcie wyprostowanej pozycji za kierownicą. Ułatwia to obserwację drogi, a także mniej obciąża kręgosłup i przedramiona. Dzięki temu nawet osoby bez kolarskiego doświadczenia mogą cieszyć się jazdą bez dyskomfortu.

Osprzęt Krossa Lea 5.0 to sprawdzone komponenty Shimano. Gwarantują one trwałość i prostotę obsługi, a także wysoką kulturę pracy. Napęd oferuje 24 biegi obsługiwane przez tylną przerzutkę Shimano Acera.
Więcej
Zwiń
Lille to piękne miasto zlokalizowane w północnej Francji. To także nasz rower przeznaczony dla każdej mieszkanki dużego miasta. Ciągle zabieganej, zawsze działającej na wysokich obrotach. By wyjść ci naprzeciw i odciążyć cię w twoich codziennych obowiązek powstał LeGrand Lille 7. Niezależnie czy gnasz na spotkanie z przyjaciółką w kawiarni czy pędzisz na ważne spotkanie biznesowe w centrummiasta – Lille 7 będzie zawsze przy tobie.

LeGrand Lille 7 to nasz najwyższy model z tej linii rowerów. Cechuje go aluminiowa rama z amortyzowanym widelcem Suntour CR-8V . Takie połączenie zapewnia niską wagę roweru oraz doskonałe właściwości tłumienia drgań pochodzących z nawierzchni o kiepskiej jakości. Komfortowe siodełko i amortyzowana sztyca tylko pogłębiają uczucie pełnego komfortu.

Rama została wyposażona w wewnętrzne prowadzenie linek – takie rozwiązanie pomogło nam zapewnić wyższą estetykę konstrukcji. Dzięki temu też łatwiej utrzymać rower w czystości.
Więcej
Zwiń