Rowerek Biegowy Drewniany - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Rowerek Biegowy Drewniany na Taniomanii już od 76,99 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 185 produktów - zobacz najlepsze oferty
Rowerek biegowy drewniany z torbą oraz dzwoneczkiem - Ricokids Model: Ricokids RC-610 Rowerek biegowy, drewniany Ricokids Na pewno zgodzisz się, że nauka jazdy na rowerze to jedno z najlepszych wspomnień z dzieciństwa. Chcesz jak najlepiej wprowadzić swojego malca w świat rowerowych przygód? Zamiast typowego, ciężkiego roweru z doczepionymi kółkami, skorzystaj z rowerka biegowego. Ten bezpieczny, pomysłowy rowerek zaprojektowano dla potrzeb najmłodszych w wieku ok. 2-3 lat, czyli naukę zaczniecie szybciej niż zwykle. To model bez łańcucha i pedałów – dziecko porusza się na nim odpychając się nóżkami od podłoża. Dlatego może skupić swoją uwagę wyłącznie na ukierunku jazdy i trzymaniu równowagi. Nauczy się też, jak powinno szacować odległość i prędkość.
Więcej
Zwiń
Kinderkraft Runner - dziecięcy rowerek biegowy

Kolor/wzór: Stars
Kinderkraft Runner to wspaniała propozycja dla dzieci, które kochają aktywności na świeżym powietrzu - ten wytrzymały rowerek biegowy stanie się niezastąpioną formą rozrywki dla każdego malucha. Runner został stworzony z myślą o dzieciach powyżej 3 roku życia, jego rama składa się z drewna brzozowego. Urocze wzory i kolory rowerka spodobają się każdemu maluchowi a funkcjonalność zachwyci aspirujących rowerzystów.

Rowerek biegowy jest bezpieczny dla dziecka, stanowi wprowdzenie do pełnowymiarowej jazdy, dlatego idealnie sprawdzi się w przypadku maluchów, które dopiero zaczynają nabywać umiejętności utrzymania równowagi. Runner jest świetnym pomysłem na prezent.
Więcej
Zwiń
BIKE STAR Mini rowerek biegowy, drewniany, dziecięcy z trzema kołami, który można łatwo zmienić z trójkołowca na dwukołowiec kolor różowy Zalecenia wiekowe: od 18 miesięcy (od 77 cm do maksymalnie 90 cm wysokości. UWAGA: Ten produkt jest naprawdę bardzo mały. Proszę zwrócić uwagę na wymiary.
Więcej
Zwiń