Rower 16 - najlepsze oferty

Rower 16 na Taniomania.pl. Znajdziesz tu wszystko to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Wybierz ofertę, która będzie dla Ciebie idealna.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 734 produkty - zobacz najlepsze oferty
bezprzewodowy licznik / komputer rowerowy Sigma Base BC 16.16 STS 01617 Wersja bezprzewodowa (STS) z sygnałem kodowanym cyfrowo. Duży, czytelny wyświetlacz o wysokim kontraście i intuicyjna obsługa zaspokoją potrzeby każdego rowerzysty.Instrukcja w języku polskim. 24-miesięczna gwarancja.Oryginalnie, fabrycznie zapakowany komplet: licznik, uchwyt na kierownicę z przewodowym czujnikiem prędkości, magnes i elementy montażowe. 3 przyciski zapewniają szybki i łatwy dostęp do wszystkich funkcji licznika.Możliwość szybkiego resetowania pojedynczych wartości jak i całości. Łatwy i szybki montaż, także na mostku kierownicy!Podświetlany wyświetlacz. Podświetlenie można wyłączyć.Wodoodporna obudowa. Automatyczny start i stop. Licznik przechodzi w stan czuwania po 5 minutach nieaktywności. Wskaźnik rozładowania baterii. Zapamiętuje ustawienia i wartości przy wymianie baterii! Zasilany jedną baterią CR2032 (w komplecie).
Więcej
Zwiń
Świetny licznik. Posiadam wersję z czujnikiem kadencji. Szkoda że nie można wyników zsynchronizować ze stravą w prosty sposób. Na plus komunikacja po NFC z aplikacją. Działa u mnie super po wyczuciu gdzie jest antena w telefonie. Ogólnie fajny w dobrej cenie