Roślina Z - najlepsze oferty

Roślina Z ➤ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
BROS LEP NA MUSZKI OWOCÓWKI2 sztuki + płyn wabiącyz naturalną owocową przynętąskutecznie wabi zapachemdziała nawet do 4 tygodnidekoracyjny wzór lepu pasujący do kuchennego wnętrza

Dekoracyjna, wyjątkowo wydajna pułapka klejowa do monitorowania obecności muszek owocówek.Składa się z pokrytego klejem lepu oraz pojemniczka z naturalną przynętą, która skutecznie wabi owady zapachem i przyciąga je do klejącej powierzchni.Produkt nie zawiera substancji owadobójczych i może być stosowany w bezpośrednim sąsiedztwie produktów spożywczych. Dekoracyjny wzór lepu doskonale pasuje do kuchennego wnętrza i wabi muszki motywem kolorowych owoców.Sposób użyciaWyjąć z opakowania buteleczkę z przynętą, osadzoną w kartonowej podstawce.Przed otwarciem butelki pozostawić ją w pozycji stojącej przez min. 30 minut, a następnie zdjąć nakrętkę.Zdjąć papier zabezpieczający z lepu.Wczepić lep w kartonową podstawkę, wkładając wypustki lepu w nacięcia na podstawce.
Więcej
Zwiń
Co warto wiedzieć o roślinach?Ponad 700 gatunków roślin rodzimych na barwnychfotografiach,rośliny zielne, drzewa, krzewy i krzewinki zestawione według barw kwiatów,wiadomości botaniczne i ciekawostki o roślinach.Niezastąpiony przewodnik do rozpoznawania popularnych rodzimych roślin zielnych, drzew i krzewów. Dla każdego miłośnika rodzimej przyrody. AUTOR ZBIGNIEW NAWARA, INGA SZWEDLER TYTUŁ SPOTKANIA Z PRZYRODĄ. ROŚLINY WYDAWCA MULTICO ROK WYDANIA 2021 OPRAWA OPRAWA BROSZUROWA ILOŚĆ STRON 400 EAN 9788377635674 Znajdź podobne według klucza: INGA_SZWEDLER ZBIGNIEW_NAWARA MULTICO ROŚLINY SPOTKANIA SPOTKANIA_Z (443828)
Więcej
Zwiń
Stylowe doniczki i kwietniki

Aranżując wnętrza w domu czy mieszkaniu warto zadbać o dodatki, które sprawią, że całość będzie wspaniale się komponować. Zestaw metalowych kwietników o matowym wykończeniu od firmy Springos pomoże odpowiednio zagospodarować miejsce dla kwiatów czy też na niewielką rzeźbę, modne świeczniki czy inne dekoracje, które warto wyeksponować.

Kwietniki w stylu industrialnym

Industrialne kwietniki o geometrycznym wzorze wyglądają niezwykle modnie. Swoje szerokie zastosowanie znajdą zarówno w salonie czy sypialni w domu ale i również w salonie kosmetycznym, poczekalni przy gabinecie czy nawet w biurze. Kwietniki, które mierzą 21 oraz 18 cm świetnie uzupełnią wnętrze, które zostało już wcześniej zagospodarowane i pozwolą maksymalnie wykorzystać wolną przestrzeń.

Wyeksponuj swoje rośliny

Metalowe kwietniki loft w czarnym i białym kolorze pozwolą w niezwykle prosty sposób wyeksponować ulubiony kwiat.
Więcej
Zwiń
Dziś dostałem tą pułapkę I najlepsze jest to że oryginalny pakowany produkt był uszkodzony czyli pęknięty plastik I cały płyn się wylał.

Opinie - Roślina Z