Rok set - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Rok set w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 304 produkty - zobacz najlepsze oferty
Sprinter 150M NIWELATOR KODOWY + ŁATA 5M + STATYW ZAAWANSOWANE FUNKCJE: Wyceluj i ustaw ostrość: Dzięki bardzo dokładnej optyce możesz z łatwością ustawić ostrość i wycelować na łatę – tak samo jak podczas niwelacji optycznej. Naciśnij przycisk: Przed rozpoczęciem pracy nie będziesz potrzebować szkolenia, Sprinter obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku. Po prostu wciśnij czerwony przycisk aby wykonać pomiar. To wszystko, czego potrzebujesz. Odczytaj: Optyczny odczyt z łaty nie jest już konieczny. Pasek kodowy na łacie umożliwia pomiar wysokości i odległości, które są wyświetlane na czytelnym wyświetlaczu LCD. Błędne odczyty nie będą już miały miejsca. Oblicz: Sprinter wykona za ciebie Twoje obliczenia. Wybierz odpowiedni program użytkowy w swoim języku. Właściwe wyniki zostaną wyświetlone na ekranie (dla Sprinter 150 – tylko przewyższenie i śledzenie): Przewyższenie, Niwelacja ciągu, Wykop & Nasyp, Śledzenie i monitoring.
Więcej
Zwiń
Debiut H.Ch. Andersena. Opowieść fantastyczno-satyryczna dla dorosłych, nigdy wcześniej nie publikowana w Polsce. Druga pozycja w serii Andersen dla Dorosłych.

Wybitni autorzy, nobliści, zdobywcy nagród Gouncourtów, Man Booker Prize czy Pulitzera - wszystkie zagraniczne sławy literatury pięknej w jednym miejscu! Szeroka oferta dostępna również w stacjonarnych Księgarniach Mole Mole.

Mole Mole to nowe, wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski. To nowoczesne, przytulne małe księgarnie oraz sklep internetowy, przyjazne pasjonatom czytania, wielbicielom dobrej książki i literatury, ceniącym sobie wybór i przyjazne, nieśpieszne zakupy. W naszych księgarniach znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę tytułów a na molemole.com możecie buszować wśród dziesiątek tysięcy pozycji książkowych. Nasz bogaty księgozbiór to moc inspiracji i publikacje z niemalże wszystkich dziedzin!
Więcej
Zwiń
http://www.leica-geosystems.pl

Autoryzowany dystrybutor LEICA oferuje nowy zestaw niwelacyjny NA520 charakteryzujący się wyjątkową optyką, wysoką normą IP oraz wymiennym kompensatorem.

Opinie - Rok set