Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne - najlepsze oferty

Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 174 produkty - zobacz najlepsze oferty
Kompaktowa forma: ułatwia użytkowanie i przechowywanie robota nawet w małej kuchni

Ostrze Supercut. Tnie niezawodnie w każdej sytuacji.

Dzięki ząbkowanej krawędzi i dużej powierzchni cięcia innowacyjne ostrze uniwersalne Supercut z łatwością i precyzją kroi składniki takie jak twarde i miękkie warzywa, zachowując ostrość na dłużej. Łatwo radzi sobie także z rybami, mięsem i ziołami.

Bezpieczeństwo w komplecie. Zawsze pod ochroną.

Zatrzask pokrywy umieszczony na plastikowej misie do mieszania oraz nasadce miksera gwarantuje maksimum bezpieczeństwa przy każdym użyciu kompaktowego robota kuchennego.

Pokrowiec na akcesoria — zgrabny pakiet.

Praktyczny, kompaktowy pokrowiec umożliwia bezpieczne przechowywanie małych akcesoriów. Pokrowiec i jego zawartość z łatwością mieszczą się w misie i są zawsze pod ręką.
Więcej
Zwiń
Kompaktowa forma: ułatwia użytkowanie i przechowywanie robota nawet w małej kuchni[--[widget88962::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Fpawe_klosak%2Fbosch%2F5%2FMCSA00735221_MCM6_Keyvisual_white_noCC_def.
Więcej
Zwiń
Bosch MC812M844
Robot kuchenny
Prosta i intuicyjna obsługa urządzenia oraz doskonałe rezultaty dzięki inteligentnemu wykrywaniu wyposażenia (Smart tool detection).
  • Dzięki inteligentnemu wykrywaniu wyposażenia urządzenie automatycznie dopasowuje właściwą prędkość do każdego akcesorium gwarantując tym samym jak najlepsze efekty pracy.
  • Silnik o mocy 1250W sprosta nawet najcięższym zadaniom bez obawy o przeciążenie.
  • Wielofunkcyjność urządzenia: doskonałe mieszanie, ugniatanie, siekanie, ucieranie, tarcie, rozdrabnianie, miksowanie itd.
  • Duża misa o pojemności 3.9 l (moc przerobowa do 1.5 kg masy) oraz wysokiej jakości (wykonany z tritanu) blender kielichowy o poj
Więcej
Zwiń

Opinie - Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne