Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne - najlepsze oferty

Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 137 produktów - zobacz najlepsze oferty
Doskonałe rezultaty
Moc: 600 W
"Multi-motion-drive" - innowacyjny planetarny ruch zbieraków
4-stopniowa regulacja prędkości, funkcja pracy pulsacyjnej oraz automatycznego parkowania mieszadeł ułatwiająca dodawanie składników do misy

Wszechstronność
Wielofunkcyjne ramię ze specjalną przekładnią i trzema rodzajami napędu
Możliwość indywidualnej rozbudowy o bogate wyposażenie dodatkowe

Komfort
EasyArmLift: łatwa obsługa urządzenia. Dzięki tej funkcji podnoszenie i opuszczanie ramienia na którym montowane jest wyposażenie jest dziecinnie proste.
Łatwość utrzymania w czystości
Praktyczny schowek na przewód

Wyposażenie
Hak do zagniatania ciasta, końcówka do ubijania, końcówka do mieszania
Misa ze stali szlachetnej na 0,75 kg mąki + dodatki (max.
Więcej
Zwiń
Robot kuchenny Bosch. Zamień kuchenne obowiązki na przyjemność Wiele różnych funkcji - sprawdzi się w każdej sytuacji. Silnik o dużej mocy - szybka i wydajna praca. Bezpieczeństwo w czasie pracy oraz łatwość przechowywania. Jedno urządzenie, wiele możliwości Robot kuchenny Bosch to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które powinno znaleźć się w Twojej kuchni. Oferuje szeroki wachlarz możliwości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie łączy w sobie różne funkcje, dzięki czemu z powodzeniem zastąpi inne akcesoria kuchenne. To Twój kuchenny asystent, który pozwoli Ci przygotować każdą potrawę i zaskoczyć wszystkich domowników. Postaw na moc! Robot kuchenny wielofunkcyjny Bosch został wyposażony w wydajny silnik o dużej mocy. Spróbuj i przekonaj się sam, co kryje to niepozorne urządzenie. Z łatwością poradzi sobie z wymagającymi zadaniami.
Więcej
Zwiń

Opinie - Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne