Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne - najlepsze oferty

Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 133 produkty - zobacz najlepsze oferty
Robot kuchenny Kasia Plus MRK-11Po 20 latach bezsprzecznego sukcesu rynkowego robota kuchennego Kasia, licznych nagrodach zarówno branży jak i konsumentów, ciężko podjąć decyzję o jakichkolwiek zmianach: w myśl sportowej zasady, że nie zmienia się wygrywającego zespołu! Jednak zarówno świat jak i technologia idą szybko do przodu, więc należało zastanowić się nad konstrukcją, która chociaż dalej wiedzie prym w swojej kategorii, to jednak swoje lata ma... Zmieniliśmy więc przede wszystkim silnik na silnik nowej generacji: łożyska ślizgowe zamienione zostały na kulkowe, dzięki czemu mechanizm mniej się nagrzewa. Znacznie wydłuża to jego żywotność; jest trwalszy (lepsze uzwojenie), zastosowano lepszej jakości szczotki węglowe. Co najważniejsze otrzymujemy obroty większe o prawie 40% (przy blenderze było 9 100 jest 13 100). Podwyższone obroty skracają czas pracy i poprawiają wydajność robota kuchennego.
Więcej
Zwiń
Robot kuchenny Philips HR 7778/00 Maksymalna różnorodność potraw, minimalny wysiłek Przygotuj domowy chleb, ciasta, napoje i inne potrawy 1300 W Niewielki zestaw 4 w 1 Pojemnik 3,4 l Jedno naciśnięcie przycisku Podwójna, metalowa końcówka do ubijania śmietany i białek Podwójna, metalowa końcówka do ubijania włączana jednym naciśnięciem przycisku ubija białka (ich objętość wzrasta do 600%) i śmietanę (jej objętość wzrasta do 200%). Przygotowywanie pysznych deserów nigdy nie było tak proste! Metalowa końcówka do wyrabiania ciasta zapewnia idealne ciasto na chleb Dzięki silnikowi o dużej mocy ta metalowa końcówka szybko formuje kulę ciasta z poszczególnych składników. Po uformowaniu ciasta innowacyjna końcówka wyrabia je z odpowiednią siłą, aby otrzymać smaczny chleb.
Więcej
Zwiń
MUM4 - klasyczny robot kuchenny doskonała jakość i duża ilość akcesoriów
  • Wytrzymały silnik o mocy 600 W gwarantuje wysoką jakość pracy nawet przy przetwarzaniu ciężkich ciast
  • Misa ze stali szlachetnej o pojemności 3,9 l - maksymalnie 2,0 kg lekkiego ciasta lub 1,5 kg ciasta drożdżowego
  • Perfekcyjne rezultaty dzięki planetarnemu ruchowi mieszadeł w trzech kierunkach jednocześnie (3D) w celu uzyskania jak najlepszego połączenia wszystkich składników
  • 4-stopniowa regulacja prędkości oraz funkcja pracy pulsacyjnej
  • Perfekcyjne wyrabianie ciast: zestaw 3 mieszadeł gwarantujący doskonałe rezultaty

Informacje o produkcie
Liczba prędkości 4
Turbo / Praca pulsacyjna Tak
Zabezpieczenia Ochrona przed przeciążeniem
Pojemność misy/pojemnika 3.
Więcej
Zwiń

Opinie - Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne