Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne - najlepsze oferty

Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 104 produkty - zobacz najlepsze oferty
SILVERCREST® Wielofunkcyjny robot kuchenny LIDLOMIX Monsieur Cusine Connect na zawsze zmieni sposób w jakim myślisz o gotowaniu potraw. Wyposażenie urządzenia Monsieur Cuisine Connect obejmuje: 7" (17,78 cm) kolorowy wyświetlacz – ustawianie i pokazywanie: prędkości, temperatury oraz poszczególnych kroków w przepisie Cooking-Pilot - 500 zaprogramowanych przepisów z instrukcją wykonywania krok po kroku darmowe pobieranie przepisów i automatyczna aktualizacja wbudowana waga kuchenna do bezpośredniego ważenia w garnku (do ok. 5 kg) duży, 4,5 l pojemnik do miksowania ze stali szlachetnej z maks.
Więcej
Zwiń
Robot kuchenny Kasia Plus MRK-11Po 20 latach bezsprzecznego sukcesu rynkowego robota kuchennego Kasia, licznych nagrodach zarówno branży jak i konsumentów, ciężko podjąć decyzję o jakichkolwiek zmianach: w myśl sportowej zasady, że nie zmienia się wygrywającego zespołu! Jednak zarówno świat jak i technologia idą szybko do przodu, więc należało zastanowić się nad konstrukcją, która chociaż dalej wiedzie prym w swojej kategorii, to jednak swoje lata ma... Zmieniliśmy więc przede wszystkim silnik na silnik nowej generacji: łożyska ślizgowe zamienione zostały na kulkowe, dzięki czemu mechanizm mniej się nagrzewa. Znacznie wydłuża to jego żywotność; jest trwalszy (lepsze uzwojenie), zastosowano lepszej jakości szczotki węglowe. Co najważniejsze otrzymujemy obroty większe o prawie 40% (przy blenderze było 9 100 jest 13 100). Podwyższone obroty skracają czas pracy i poprawiają wydajność robota kuchennego.
Więcej
Zwiń
Robot kuchenny Bosch MUM48SL 600W Czarny MUM4 - doceniony przez wielu użytkowników - klasyczny robot kuchenny - doskonała jakość i duża ilość akcesoriów Moc: 600 W Napięcie (V): 220-240 V Możliwość ustawienia czasu pracy Misa ze stali szlachetnej o pojemności 3,9 l - maksymalnie 2,0 kg lekkiego ciasta lub 1,5 kg ciasta drożdżowego Wytrzymały silnik o mocy 600 W gwarantuje wysoką jakość pracy nawet przy przetwarzaniu ciężkich ciast Perfekcyjne rezultaty dzięki planetarnemu ruchowi mieszadeł w trzech kierunkach jednocześnie (3D) w celu uzyskania jak najlepszego połączenia wszystkich składników. Idealne wyrabianie ciast: zestaw 3 mieszadeł gwarantujący doskonałe rezultaty. 4-stopniowa regulacja prędkości oraz funkcja pracy pulsacyjnej Dzięki niemu wyrabianie nawet ciężkich ciast nie jest problemem. Ciesz się doskonałymi efektami. Dzięki mocnemu silnikowi możesz z łatwością przygotować nawet ciężkie ciasto drożdżowe. Bez żadnych przerw w pracy i kompromisów.
Więcej
Zwiń
Lipa.... przestał pracowac po 3 miesiącach , a wcale tak czesto nie byl używany...

Opinie - Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne