Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne - najlepsze oferty

Rewelacja- prawdziwy kombajn kuchenny.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 190 produktów - zobacz najlepsze oferty
NOWOŚĆ
Avance Collection Robot kuchenny
Pieczenie chleba i ciast stało się bardzo proste
Podwójna, metalowa końcówka do ubijania śmietany i białek

Metalowa końcówka do wyrabiania ciasta zapewnia idealne ciasto na chleb

Dzięki silnikowi o dużej mocy ta metalowa końcówka szybko formuje kulę ciasta z poszczególnych składników. Po uformowaniu ciasta innowacyjna końcówka wyrabia je z odpowiednią siłą, aby otrzymać smaczny chleb.
Więcej
Zwiń
Kompaktowa forma: ułatwia użytkowanie i przechowywanie robota nawet w małej kuchni

Ostrze Supercut. Tnie niezawodnie w każdej sytuacji.

Dzięki ząbkowanej krawędzi i dużej powierzchni cięcia innowacyjne ostrze uniwersalne Supercut z łatwością i precyzją kroi składniki takie jak twarde i miękkie warzywa, zachowując ostrość na dłużej. Łatwo radzi sobie także z rybami, mięsem i ziołami.

Bezpieczeństwo w komplecie. Zawsze pod ochroną.

Zatrzask pokrywy umieszczony na plastikowej misie do mieszania oraz nasadce miksera gwarantuje maksimum bezpieczeństwa przy każdym użyciu kompaktowego robota kuchennego.

Pokrowiec na akcesoria — zgrabny pakiet.

Praktyczny, kompaktowy pokrowiec umożliwia bezpieczne przechowywanie małych akcesoriów. Pokrowiec i jego zawartość z łatwością mieszczą się w misie i są zawsze pod ręką.
Więcej
Zwiń
Zaawansowany technologicznie robot wieloczynnościowy o mocy silnika 800 W, z blenderem, przejmie na siebie niemal wszystkie męczące i pracochłonne czynności związane z przygotowywaniem dań. Pojemność misy roboczej wynosi 1.5 l, a kielicha 1 l. Posiada funkcje zagniatania ciasta, wyciskania soku z cytrusów, mieszania, miksowania, rozdrabniania-siekania, tarcia na wiórki, pracy pulsacyjnej, krojenia na plastry jak również ubijania piany. Konstrukcję stanowi misa ze stali szlachetnej z pokrywką oraz antypoślizgowe nóżki.
Więcej
Zwiń

Opinie - Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne

Rewelacja- prawdziwy kombajn kuchenny.