Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne - najlepsze oferty

Używałem wcześniejszej wersji Termomixa więca mam porównanie. Produkt takiej samej jakości i funkcjonalności. Jedynie przystawkę do gotowania na parze trzeba czasem rozkręcić, żeby dokładnie umyć, to jedyny minus.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 171 produktów - zobacz najlepsze oferty
Multicooker Kenwood CCC200WH - gotujący garnek elektryczny z pojemną misą i automatycznym mieszadłem posiada wszystkie funkcje potrzebne do przyrządzania potraw: sieka, blenduje, gotuje na parze, miesza składniki, ubija pianę, gotuje tradycyjnie i na wolnym ogniu.Z nim w bardzo szybkim czasie przygotujesz kompletne menu od przystawki, przez danie główne, aż po deser.Cechy charakterystyczne produktu: Multicooker to 5 urządzeń w 1 Rozdrabnia, blenduje, gotuje na parze, miesza i gotuje tradycyjnie. Wielofunkcyjność. Łatwo i szybko pomoże w przygotowaniu pysznych i różnorodnych posiłków w jednym urzadzeniu! Multicooker może z powodzeniem zastąpić wiele innych urządzeń kuchennych takich jak: garnek, patelnia, parowar itp. Zastępuje kila urządzeń (piecze, smaży, gotuje, miksuje, sieka). Duża, zdejmowana misa 2,5L Wykonana ze stali nierdzewnej jest niezwykle trwała, a jej pojemność użytkowa 1,5l pozwala na przygotowanie posiłku dla 4-osobowej rodziny.
Więcej
Zwiń
Siekaj, blenduj, gotuj, miksuj, ubijaj, gotuj na parze i podsmażaj, ucieraj, krusz lód oraz podgrzewaj - wiele funkcji w jednym urządzeniu.

Perfekt mix to uniwersalne urządzenie kuchenne, które ułatwia codzienne gotowanie. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób można przygotować smaczne danie dla całej rodziny lub zdrowy posiałek tylko dla siebie. Intuicyjny panel sterowania pomaga w ekspresowym ustawieniu wymaganych parametrów, a czytelny wyświetlacz pokazuje najważniejsze informacje.

W zestawie książka "PERFECT MIX INSPIRACJE", w której zawarte są wyjątkowe przepisy opracowane specjalnie dla tego urządzenia, autorstwa m.in. Kingi Paruzel - finalistki I polskiej edycji MasterChefa oraz elektroniczna waga kuchenna. Poszerzaj swoje kulinarne horyzonty razem z ELDOM MFC2000 PERFECT MIX.
Więcej
Zwiń

Opinie - Roboty kuchenne - Roboty wielofunkcyjne

Używałem wcześniejszej wersji Termomixa więca mam porównanie. Produkt takiej samej jakości i funkcjonalności. Jedynie przystawkę do gotowania na parze trzeba czasem rozkręcić, żeby dokładnie umyć, to jedyny minus.