Retech - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Retech ➤ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Odkurzacz pionowy Dyson V15 Detect Absolute Moc ssania: 240 AW Czas ładowania: 4,5h Czas pracy: 60 min Moc silnika: 125tys obr/min W zestawie Głowica do czyszczenia napędu momentu obrotowego Głowica czyszcząca Laser Slim Fluffy™ Śruba do włosów Miniaturowa miękka szczotka do kurzu z szybkim uwalnianiem Szczelinówka Narzędzie do łączenia Stacja dokująca Zacisk na różdżkę Ładowarka Laser wykrywa cząstki, których normalnie nie widaćPrecyzyjnie ustawiony pod kątem laser sprawia, że na twardych podłogach widoczny jest niewidoczny kurz - więc niczego nie przegapisz. Mierzy mikroskopijne cząsteczki kurzuCzujnik piezoelektryczny stale mierzy i liczy cząsteczki kurzu, automatycznie zwiększając moc ssania w razie potrzeby. Naukowy dowód głębokiego czyszczeniaEkran LCD pokazuje, co zostało zassane, wyświetlając naukowe dowody głębokiego czyszczenia w czasie rzeczywistym. Silnik Dyson Hyperdymium ™Potężny, lekki silnik cyfrowy obraca się z prędkością do 125 000 obr.
Więcej
Zwiń
ŻWIREK BENTONITOWY SUBER BENEK COMPACT LINE NATURALNY 25 L

Żwirek o naturalnym zapachu glinki adresowany dla wszystkich kotów.

Żwirki higieniczne Compact charakteryzują się drobnym uziarnieniem (0,5-2 mm). Precyzyjnie dobrana frakcja oraz zastosowana technologia produkcji zapewniają doskonałą

wydajność żwirków.

Wyroby bardzo dobrze się zbryla tworząc foremne, małe i płaskie grudki. Wysoka chłonność umożliwia długą eksploatację produktu.

Informacje: Żwirek o drobnym uziarnieniu, dzięki czemu jest wyjątkowo wydajny i chłonny. Zbrylając się tworzy zwarte, regularne bryłki. Nie przywiera do kuwety.

Polecany dla kotów ruchliwych, młodych.

ŻWIREK BENTONITOWY - CO TO JEST ?

  • Żwirek bentonitowy to jeden z najpopularniejszych żwirków stosowanych w kuwetach dla kotów.
  • Wygląda jak piasek lub żwir (w zależności od gr
Więcej
Zwiń
Warty swojej ceny . Polecam .

Opinie - Retech