Remington - najlepsze oferty

Sprzęt najwyższej klasy. Warto zainwestować kilka złotych więcej i mieć dobrej jakości sprzęt na lata!
Remington na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Remington z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 305 produktów - zobacz najlepsze oferty
Prostownica Remington S8590 Keratin Therapy Pro. Chroń swoje włosy, uwolnij swój stylPrzygotuj się na bezpieczną stylizację z prostownicą Keratin Therapy Pro, gwarantującą najskuteczniejszą ochronę włosów. Ta niezwykła, nowa prostownica łączy płytki Advanced Keratin Ceramic z ekskluzywnym czujnikiem Heat Protection wykrywającym poziom nawilżenia i optymalizującym temperaturę. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań włosy są zdrowsze i mocniejsze i do 57% bardziej chronione przed uszkodzeniem i złamaniem*.Czym jest Technologia Keratin Protective?Remington połączył płytki pokryte powłoką Advanced Ceramic nasycone mikroodżywką z keratyną z wyjątkowym czujnikiem temperatury Heat Protection w celu opracowania rewolucyjnej technologii Keratin Protective.Technologia ta, została wykorzystana w prostownicy Keratin Therapy Pro, prostownicy Keratin Therapy Pro, oferuje o 57% większą ochronę przed uszkodzeniem i łamaniem sie włosów*.
Więcej
Zwiń
DEPILATOR LASEROWY I-LIGHT PRESTIGEPRODUKT W 100% SPRAWNY, NIEUŻYWANY, KOMPLETNY, w podniszczonym opakowaniu.REMINGTON IPL6750SZYBKOŚĆ: trwałe efekty już po 3 zabiegach**BEZPIECZEŃSTWO: klinicznie testowane; zaakceptowane przez FDASKUTECZNOŚĆ: technologia ProPulse™ TechnologyPłeć: kobiety i mężczyźni (tylko do ciała)Efekty: trwałe50% większe okienko świetlne*** (nakładka do ciała)Nakładka do twarzy*, nakładka precyzyjna do bikini5-stopniowa regulacja mocyTryby Multi Flash i Single FlashUniwersalne napięcieRekomendacje dermatologówEleganckie pudełko do przechowywaniaIlość błysków: 150 000Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy + 1 rok dodatkowej gwarancji po zarejestrowaniu zakupuZapraszamy do zapoznania się z filmikiem poniżej.Remington i-LIGHT PRESTIGE wykorzystuje najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, aby zapewnić optymalne usuwanie włosów z twarzy*, ciała i okolicy bikini. Ciesz się idealnie gładką skórą każdego dnia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Remington

Sprzęt najwyższej klasy. Warto zainwestować kilka złotych więcej i mieć dobrej jakości sprzęt na lata!