Remington - najlepsze oferty

Wszystko w porządku poza tym, że przewraca się na boki. Wcześniejsza, którą miałam też z Remingtona posiadała takie metalowe stopki i tego mi brakuje.
Remington na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Remington z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 318 produktów - zobacz najlepsze oferty
Prostownica Remington S8590 Keratin Therapy Pro. Chroń swoje włosy, uwolnij swój stylPrzygotuj się na bezpieczną stylizację z prostownicą Keratin Therapy Pro, gwarantującą najskuteczniejszą ochronę włosów. Ta niezwykła, nowa prostownica łączy płytki Advanced Keratin Ceramic z ekskluzywnym czujnikiem Heat Protection wykrywającym poziom nawilżenia i optymalizującym temperaturę. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań włosy są zdrowsze i mocniejsze i do 57% bardziej chronione przed uszkodzeniem i złamaniem*.Czym jest Technologia Keratin Protective?Remington połączył płytki pokryte powłoką Advanced Ceramic nasycone mikroodżywką z keratyną z wyjątkowym czujnikiem temperatury Heat Protection w celu opracowania rewolucyjnej technologii Keratin Protective.Technologia ta, została wykorzystana w prostownicy Keratin Therapy Pro, prostownicy Keratin Therapy Pro, oferuje o 57% większą ochronę przed uszkodzeniem i łamaniem sie włosów*.
Więcej
Zwiń
Suszarka Remington PROluxe AC 9140Zapewnij sobie suszenie równie szybkie i efektywne jak w salonie fryzjerskim dzięki suszarce PROluxe. Zapomnij o elektryzowaniu się włosów.Inteligentna technologia OPTIHeat oraz unikatowa funkcja Style Shot sprawiają, że suszarka PROluxe efektywnie wykorzystuje ciepło do kształtowania i utrwalania fryztury. Koncentrator o specjalnym, opracowanym przez Remington kształcie poprawia przepływ powietrza i rozprowadzanie ciepła.Każde tworzenie fryzury zaczyna się od suszenia. Dlatego tak ważne jest korzystanie z odpowiedniej suszarki zanim przejdziemy do lokowania czy prostowania włosów. Jonowa suszarka PROluxe sprawia, że włosy są pełne blasku i nie elektryzują się. Wynika to z faktu, że o włosy dba aż 90% więcej jonów, nadając im zdrowy i piękny wygląd.Długotrwała stylizacjaSilnik AC i technologia OPTIheat gwarantują szybkość suszenia i maksymalną trwałość fryzury.
Więcej
Zwiń

Opinie - Remington

Wszystko w porządku poza tym, że przewraca się na boki. Wcześniejsza, którą miałam też z Remingtona posiadała takie metalowe stopki i tego mi brakuje.