Rejestratory jazdy - najlepsze oferty

dostalem w prezencie od rodzicow, jako poczatkujacy kierowca moge pochwalic sie super kamerka ktora pomoze nie tylko na drodze, ale zarejestruje w hd!
Rejestratory jazdy w kategorii Akcesoria do samochodu. Najtańsze oferty i najlepsze marki Prestigio, XBLITZ, Mio, Tracer, Blow. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 362 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wideorejestrator XBLITZ MIRROR FULL HD pozwala na bezpieczne podróżowanie i zarejestrowanie nieuczciwego kierowcy. Dzięki rejestratorowi możemy wyposażyć pojazd w dodatkowe lusterko wraz z kamerą, która nagrywa w rozdzielczości Full HD. Urządzenie wyposażone w czujnik ruchu, automatycznie zaczyna nagrywać po wykryciu zmiany otoczenia. Ponadto na 2,7 - calowym wyświetlaczu można podglądać nagrywany obrazXBLITZ MIRROR to profesjonalna kamera samochodowa FULL HD 1920x1080p oraz rejestrator trasy z czujnikiem ruchu i funkcją aparatu cyfrowego. Wideorejestrator jazdy XBLITZ MIRROR przeznaczony jest do umieszczenia na lusterku wstecznym za pomocą dwóch pasków zapinanych na rzep, dzięki czemu jest bardzo proste w montażu jak i demontażu. Prawidłowe ustawienie kamery oraz podgląd rejestrowanego obrazu jest możliwy dzięki wyświetlaczowi 2.7 cala znajdującemu się z lewej strony lusterka.
Więcej
Zwiń
Dlaczego potrzebujesz wideorejestratora NAVITEL? Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – Kamery Navitel nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem, ale też stworzone są do tego, aby zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem, jak i po nim. Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z wideorejestratora Navitel stanowić może dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem, gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Navitel R600. Dane Techniczne : Dzięki zastosowanemu Sensorowi optycznemu SONY urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oswietlenia. Ekran 2 cale w technologii IPS o rozdzielczości 900x240 pikseli – oferuje łatwość i szybkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080 / 30 fps – w najlepszej technologii kompresji obrazu H.
Więcej
Zwiń
BP 2.0 FHD dedykowany jest użytkownikom poszukującym połączenia wysokiej jakości obrazu, wygody obsługi oraz przystępnej ceny. Jest to niewielkie, kompaktowe urządzenie, które za pomocą przyssawki mocuje się do przedniej szyby samochodu, aby na karcie pamięci microSD zarejestrować przebieg trasy w jakości Full HD lub wykonać zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Ze względu na swoje niewielkie gabaryty w żaden sposób nie wpływa na bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu.Obiektyw o ultra szerokim kącie 120 stopni zapewnia szczegółowy obraz wideo, który zapisywać można w rozdzielczościach począwszy od VGA (640x480) po Full HD (1920x1080) z prędkością 30 klatek na sekundę oraz dla trybu foto od 1,3Mpix (640x480) do 12Mpix (4032x3024). Minimalne oświetlenie wynosi 1 LUX. Rejestrator wyposażony jest w czuły mikrofon oraz głośnik, który posłużyć może do odsłuchiwania dźwięku z nagrań oglądanych na kolorowym ekranie LCD o przekątnej 2”.
Więcej
Zwiń
dostalem w prezencie od rodzicow, jako poczatkujacy kierowca moge pochwalic sie super kamerka ktora pomoze nie tylko na drodze, ale zarejestruje w hd!