Rejestratory jazdy - najlepsze oferty

dostalem w prezencie od rodzicow, jako poczatkujacy kierowca moge pochwalic sie super kamerka ktora pomoze nie tylko na drodze, ale zarejestruje w hd!
Rejestratory jazdy w kategorii Akcesoria do samochodu. Najtańsze oferty i najlepsze marki Prestigio, XBLITZ, Mio, Tracer, Blow. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 385 produktów - zobacz najlepsze oferty
Rejestrator trasy jazdy Navitel R600 Full HD

Profesjonalna kamera samochodowa Full HD

Szerokokątny obiektyw 170°

Szerokokątna orientacja kamery zapewnia widoczność w polu 170°. Dzięki temu oprócz drogi przed

samochodem na nagraniu znajdzie się też obszerny fragment pobocza.

Detektor ruchu G-sensor

G-sensor to czujnik grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W

takiej sytuacji rejestrator automatycznie przechwytuje i chroni materiał podczas wypadku, w sytuacji

nagłego przyszpieszenia, hamowania lub zderzenia.

Navitel R600 posiada funkcję automatycznego startu nagrywania po uruchomieniu silnika.
Więcej
Zwiń
[vc_row][vc_column][vc_column_text]
XIAOYI YI Rejestrator Samochodowy Dash Złoty
Polska wersja kamerki
Polska instrukcja obsługi
Kompleksowe nagrania – bezpieczna jazda Xiaomi pamięta o wszystkich, również o miłośnikach samochodów. Rejestrator samochodowy Yi łączy ze sobą wysokie standardy i funkcje istniejących już na rynku urządzeń. Celem Xiaomi było zwiększenie wydajności urządzenia przy zachowaniu rozsądnej ceny.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”72621″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”40px”][vc_column_text]
System ADAS
Rejestrator samochodowy został wyposażony w specjalny system ADAS, który analizuje prędkość, odległość i inne dane, które pozwolą określić zagrożenia wynikające z przedmiotów otaczających pojazd podczas jazdy i ostrzegą kierowcę o nich. Urządzenie posiada również czujnik, który wykrywa siłę uderzenia.
Więcej
Zwiń
Rejestrator trasy, kamera samochodowa (tzw. czarna skrzynka) renomowanej marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne nieprzewidziane sytuacje na drodze. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy, do bezpiecznego poruszania się po mieście. Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora Xblitz GO: -dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach -szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego -brak świadków nie jest już problemem -wielofunkcyjność : dyktafon, kamera i aparat fotograficzny -możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców -możliwość nagrania nieprzewidzianych zdarzeń Model Xblitz GO to nowość na rynku, bardzo dobra jakość nagrania oraz zdjęć, niewielkie wymiary i doskonała jakośćwykonania sprawiają, że nie ma ona konkurencji w swojej klasie cenowej! Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i eleganckie aluminiowe wykończenia.
Więcej
Zwiń
dostalem w prezencie od rodzicow, jako poczatkujacy kierowca moge pochwalic sie super kamerka ktora pomoze nie tylko na drodze, ale zarejestruje w hd!