Rejestratory jazdy - najlepsze oferty

Bardzo szybkie i płynne działanie. Sprzęt wygodny w używaniu.
Rejestratory jazdy w kategorii Akcesoria do samochodu. Najtańsze oferty i najlepsze marki Prestigio, XBLITZ, Mio, Tracer, Blow. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 342 produkty - zobacz najlepsze oferty
Twoje multimedialne centrum rozrywki.

Od teraz zawsze w podróży będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością materiałów multimedialnych, muzyki, gier czy filmów.

Długie wyprawy samochodowe już nigdy nie będą nudne - a wszystko to na intuicyjnym 7-calowym ekranie IPS z wygodnym interfejsem.

Wbudowany bluetooth

Możesz bez problemu sparować się z telefonem komórkowym i prowadzić rozmowy telefoniczne bez odrywania rąk od kierownicy.

Transmiter FM
Dzięki opcji transmitera FM, możesz bez problemu wykorzystać sygnał, aby słuchać swojej ulubionej playlisty mp3 na dowolnym odtwarzaczu radiowym. Również w starszych modelach!

Zintegrowany G-Sensor

Urządzenie wykrywa wstrząs np podczas wypadku lub kolizji i automatycznie tworzy zabezpieczony zapis .

Sim Card
Możliwość uzyskania dostępu do bezprzewodowego internetu za pomocą karty SIM dowolnego operatora (urządzenie kompatybilne z 3G / WCDMA / micro SIM).
Więcej
Zwiń
Rejestrator trasy jazdy Navitel R600 Full HD

Profesjonalna kamera samochodowa Full HD

Szerokokątny obiektyw 170°

Szerokokątna orientacja kamery zapewnia widoczność w polu 170°. Dzięki temu oprócz drogi przed

samochodem na nagraniu znajdzie się też obszerny fragment pobocza.

Detektor ruchu G-sensor

G-sensor to czujnik grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W

takiej sytuacji rejestrator automatycznie przechwytuje i chroni materiał podczas wypadku, w sytuacji

nagłego przyszpieszenia, hamowania lub zderzenia.

Navitel R600 posiada funkcję automatycznego startu nagrywania po uruchomieniu silnika.
Więcej
Zwiń
Rejestrator jazdy Mio MiVue C320 Mio MiVue C320 to nowoczesna kamera do auta, która zapewnia wysoką jakość rejestrowanego obrazu. Czytelność nagrywanego materiału jest zasługą rozdzielczości Full HD (1080p) i przesłony F2.0 –zastosowane technologie stanowią gwarancje bardzo szczegółowego ujęcia dynamicznego otoczenia i ruchu na drodze. Niewątpliwą zaletą kamery jest możliwość łatwego dzielenia się ze znajomymi zapisanymi nagraniami przy pomocy komputerowej aplikacji MiVue Manager. Oprogramowanie nie tylko pozwala na udostępnianie materiałów na serwisach społecznościowych typu Facebook czy YouTube, ale również na odtwarzanie filmów z dowolną prędkością. Funkcjonalna aplikacja umożliwia też zapis wykrytych wstrząsów, co przydaje się podczas ewentualnej analizy powypadkowej. Zalety modelu Mio MiVue C320 Rejestrator jazdy Mio MiVue C320 to wierny „towarzysz podróży” wielu kierowców, którzy nade wszystko cenią sobie bezpieczeństwo.
Więcej
Zwiń

Opinie - Rejestratory jazdy

Bardzo szybkie i płynne działanie. Sprzęt wygodny w używaniu.