Rea Megan 90x90 Easy Clean - najlepsze oferty

minusy: Produkt koszmarnie tandetny, chiński szajs, uszczelki po miesiącu użytkowania wygięte Plusy: wygląda nieźle
Rea Megan 90x90 Easy Clean w kategorii Kabiny prysznicowe.Wyjątkowe okazje w zasięgu ręki. Kupuj z głową i wybieraj najlepsze oferty na Taniomania.pl tak jak tysiące innych zadowolonych klientów.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2 produkty - zobacz najlepsze oferty
Rea to marka, która funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Jest najdynamiczniej rozwijającą się marką w Polsce. Specjalizuje się w produkcji towarów z zakresu ceramiki i armatury łazienkowej, oraz kuchennej. Dzisiaj firma Rea jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku. Posiadamy własne magazyny o łącznej powierzchni około 30 000 metrów kwadratowych, własne laboratorium badawcze. Kabina Megan wyróżnia się wysoką jakością materiału użytego do jej produkcji. Transparentne szkło nadaje łazience głębie i optycznie nie zabiera przestrzeni.
Więcej
Zwiń
Kabina prysznicowa powinna być nie tylko funkcjonalna, przestronna i bezpieczna, ale musi tez cieszyć oko s swoim wyglądem. Taka właśnie jest kabina prysznicowa Megan. Wysokiej klasy wykończenia i efektowny wygląd i duża dostępność rożnych rozmiarów, powoduje że kabina Megan stałą się Topowym produktem marki Rea.
Więcej
Zwiń
minusy: Produkt koszmarnie tandetny, chiński szajs, uszczelki po miesiącu użytkowania wygięte Plusy: wygląda nieźle