- najlepsze oferty

Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Łączność 5G Gotowość na transfer danych najnowszej generacji* Awesome aparat Zaawansowany system czterech obiektywów z aparatem głównym 64 MP (z optyczną stabilizacją obrazu) i inteligentnymi funkcjami Awesome bateria Długie godziny pracy dzięki baterii o pojemności 4500 mAh oraz wsparciu szybkiego ładowania 25 W** Awesome ekran Rewelacyjny obraz na 6,5-calowym wyświetlaczu Super AMOLED o wysokim odświeżaniu 120 Hz Awesome pamięć Do Twojej dyspozycji aż 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu) Wodoodporność Smartfon jest zgodny z normą IP67, co czyni go bardziej odpornym na wodę i kurz*** ***Galaxy A52s 5G posiada stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej przez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się używania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem. W przypadku zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków.
Więcej
Zwiń
Samsung Galaxy A53 5G - nowy mistrz wagi średniej

Wejdź do świata sieci 5G z nowym, jeszcze lepszym Galaxy A53 5G - pięknym i zaawansowanym smartfonem z rewelacyjnym ekranem Super Amoled 120 Hz o przekątnej 6.5 cala i odporną na wodę obudową. Poczuj się jak mistrz fotografii z aparatem 64 Mpix, wykorzystaj wydajność procesora Exynos 1280 i przekonaj się na jak długo wystarczy potężny akumulator 5000 mAh.

Smartfon Samsung Galaxy A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G 6/128 GB Czarny - totalny obraz na ekranie Super Amoled 120Hz

Wystarczy jedno spojrzenie, od razu poznasz, że Galaxy A53 5G ma wybitny wyświetlacz. Na ekranie Super Amoled o przekątnej
Więcej
Zwiń
Zawartość opakowania

iPhone z systemem iOS 15

Przewód z USB‑C na Lightning

Dokumentacja

Słuchawki i ładowarka są sprzedawane oddzielnie.
Kup ładowarkę
Kup słuchawki

Przegląd

Zawodowiec w każdym calu.

Radykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów. Wyświetlacz tak responsywny, że każdy gest zachwyca na nowo. Najszybszy na świecie czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Bezkonkurencyjna trwałość. I ogromny skok wydajności baterii.

Nowy system aparatów

iPhone robi zdjęcia makro… i makro wideo. Nowy aparat z obiektywem ultraszerokokątnym z potężnym autofokusem gdzie detale nabierają epickiego rozmachu a zdjęcia liścia potrafi zmienić nawet w abstrakcyjne dzieło sztuki. W skali makro można też filmować nawet wideo poklatkowe i w zwolnionym tempie.
Więcej
Zwiń

Opinie -