Quady Dla Dzieci - najlepsze oferty

całkiem dobry pojazd w rozsądnej cenie Zalety: wystarczająco dobra wydajność, dobra sterowność, ogólnie ładnie wykonany Wady: niewymiarowe uchwyty na kierownicę, koła z plastiku (szybko się niszczą, głównie te na przedniej osi)
Quady Dla Dzieci w kategorii Quady. Sprawdź najlepsze ceny i okazje na Motocykle i quady. Taniomania twoja porównywarka cen.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 150 produktów - zobacz najlepsze oferty
Quad Polaris Outlaw 12v - idealne połączenie terenówki i motocykla dla dzieci Nie wszystkie dzieci lubią samochody terenowe dla dzieci. Część z nich bardzo chętnie wsiadłaby na motocykl z prawdziwego zdarzenia. Jednak albo dzieci są za małe, aby kupić dedykowany dla nich motocykl, albo też nawierzchnia wokół ich domu nie jest odpowiednia. W tym przypadku świetnie sprawdzi się quad, a dokładnie PEG PEREGO Quad Polaris Outlaw 12V. Jest on idealnym połączeniem bezpieczeństwa samochodu ze zwrotnością motocykla dla dzieci. Umożliwia jazdę po trudnych terenach i pokonuje wzniesienia nawet do 10%! Umożliwiają mu to 2 solidne silniczki o mocy 165W każdy (w sumie 330 W). Precyzja wykonania Quad Polaris Outlaw 12V to wierna kopia quada słynnej amerykańkiej firmy Polaris. Każdy jego szczegół został wykonany bardzo precyzyjnie z dbałością o solidne mocowanie. Dlatego pojazd posłuży dziecku na dłużej. W środku znajduje się jednoosobowe wygodne siedzenie.
Więcej
Zwiń
Najnowszy model tego roku seria "STRONG 2" na wzmocnionych silnikach - przeczytaj czym różni się ten pojazd, od innych słabszych. Nowa seria pojazdów Marki Supertoys o nazwie "Strong 2". W wersji oznaczonej jako "STRONG 2" zastosowano do najbardziej popularnych pojazdów, dużo mocniejsze silniki napędowe oraz dodatkowo specjalnie wzmocnione tryby napędów, dzięki czemu nasi Klienci mogą być pewni zakupu pojazdów najlepszej jakości nie spotykanej dotąd w naszym kraju. SPRAW RADOŚĆ TWOJEMU DZIECKU Olbrzymi QUAD z mega wielkimi kołami to największy z quadów dostępnych w naszej ofercie. Duże koła quada zapewniają bezpieczną jazdę. Dzięki 2 mocnym silnikom ( STRONG 2) i 2 prędkościom ( 4 biegi) pojazd bez problemu poradzi sobie z pagórkami, nierównościami czy trawą. Może jeżdzić po działce i po nie utwardzonej nawierzchni. Zamontowane na kierownicy przyciski uruchamiają dźwięki - typu klakson a także najnowsze utwory muzyczne.
Więcej
Zwiń

Opinie - Quady Dla Dzieci

całkiem dobry pojazd w rozsądnej cenie Zalety: wystarczająco dobra wydajność, dobra sterowność, ogólnie ładnie wykonany Wady: niewymiarowe uchwyty na kierownicę, koła z plastiku (szybko się niszczą, głównie te na przedniej osi)