Quady Dla Dzieci - najlepsze oferty

całkiem dobry pojazd w rozsądnej cenie Zalety: wystarczająco dobra wydajność, dobra sterowność, ogólnie ładnie wykonany Wady: niewymiarowe uchwyty na kierownicę, koła z plastiku (szybko się niszczą, głównie te na przedniej osi)
Quady Dla Dzieci w kategorii Quady. Sprawdź najlepsze ceny i okazje na Motocykle i quady. Taniomania twoja porównywarka cen.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 172 produkty - zobacz najlepsze oferty
Każdy maluch rozwija się poprzez obserwację i naśladowanie swoich rodziców, dlatego nic dziwnego, że dzieci marzą o własnym pojeździe. Chciałyby tak jak mama i tata prowadzić swoje auto, ucząc się w ten sposób umiejętności manualnych. Marka Toyz by Caretero oferuje idealne rozwiązanie - pojazdy dla dzieci na akumulator, które są dostosowane do wieku i możliwości maluchów.Prezentujemy trójkołowe motocykle, koparki i buldożery, a także sportowe samochody na akumulator. Są to bezpieczne i szczegółowo wykonane pojazdy. Samochody dla dzieci na akumulator pozwolą najmłodszym na zabawę na świeżym powietrzu - w ogródku, na podjeździe czy w parku. Łatwo się je prowadzi, dlatego maluch może bezpiecznie i samodzielnie kierować całym pojazdem. Samochody na akumulator dla dzieci osiągają również bezpieczne prędkości. Rodzic może towarzyszyć maluchowi idąc spokojnie obok.
Więcej
Zwiń
Quad akumulatorowy wyposażony w silnik elektryczny 36 V o mocy 800 W. Akumulator kwasowo-ołowiowy 36 V 12 Ah. Dzięki mocnemu silnikowi, quad osiąga prędkość w zakresie 20 – 25 km/h.
Zasięg jazdy na jednym ładowaniu wynosi od 13 do 18 km. Czas ładowania około 8 h. Pojazd wyposażono w hamulce tarczowe z przodu oraz z tyłu, dzięki czemu płynne wyhamowanie do zera odbywa się w zaledwie kilka sekund. Przednie oraz tylne koła 6”.

Dane techniczne:
  • Bateria 36 V, 12 Ah
  • Silnik 800 W
  • Wysokość 60 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Długość 110 cm
  • Prędkość 20 - 25 km/h
  • Max. obciążenie 60 kg
  • Waga 50 kg
  • Koła 6 "
Więcej
Zwiń
CAbrio DUŻY JEEP dziecięcy samochodzik na akumulator zdalnie sterowany na pilota.

Kolor biały

Zdalnie sterowany na pilota

Świecące światła, otwierane drzwi, muzyka, klakson

Pojazdem można sterować zarówno za pomocą pilota (przez rodzica) lub dziecko może to robić samodzielnie, siedząc za kierownicą. Pilotem można jechać do przodu i tyłu, oraz skręcać w prawo i lewo.
Pojazd generalnie przeznaczony do użytku zewnętrznego, jednak jego ergonomiczna budowa sprzyja i pozwala używać go również w większych pomieszczeniach takich jak taras czy salon. Idealny dla dzieci w wieku 1-6 lat.
Muzyka sterowana przez dziecko z poziomu pulpitu oraz dodatkowo z poziomu kierownicy.
Więcej
Zwiń

Opinie - Quady Dla Dzieci

całkiem dobry pojazd w rozsądnej cenie Zalety: wystarczająco dobra wydajność, dobra sterowność, ogólnie ładnie wykonany Wady: niewymiarowe uchwyty na kierownicę, koła z plastiku (szybko się niszczą, głównie te na przedniej osi)