Qoltec - najlepsze oferty

Kupowałem tani dobry produkt na półkę w sklepie. Sprzedaje się świetnie - klienci są zadowoleni a to jest dla mnie najważniejsze.
Qoltec na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Qoltec z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1622 produkty - zobacz najlepsze oferty
Karta sieciowa - adapter Wi-Fi z odkręcaną anteną 9dbi

Pracujące w standardzie do 150Mbps. Antena to bezprzewodowy adapter USB wspierający tryb N, w pełni zgodny ze standardami IEEE 802.11n , IEEE 802.11g, IEEE 802.11b.

Prędkości przesyłu danych w sieci bezprzewodowej dochodzą do 150Mbps.

Urządzenie potrafi wykorzystać odbity sygnał co pozwala na czterokrotne zwiększenie zasięgu oraz trzykrotny wzrost prędkości w stosunku do 802.11b/g.

Urządzenie wyposażone jest w odłączaną antenę dookólną zakończoną złączem RP-SMA o zysku 9dBi co pozwala zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej.

Oferowana karta charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, bardzo dobrą mocą nadawczą (max 100mW) oraz osiągami (20dBm) - wszystko to, dzięki zastosowaniu chipu Ralink RT5370

Karte podłącza się do portu USB 2.0 i pracuje we wszystkich standardach sieci bezprzewodowej - 2,4GHz 802.11b/g/n.
Więcej
Zwiń
Nowa bateria Qoltec do smartfona Samsung. Wykonana jest ze starannie dobranego, bardzo dobrego jakościowo ogniwa, zapewniającego długą i stabilną pracę Twojego urządzenia. Nie posiada pamięci ładowania, nie potrzebuje więc formatowania, jest też mało podatna na samoistne rozładowanie.

Informacje o produkcie
Typ baterii Wewnętrzna
Pojemność baterii 3100 mAh
Typ ogniwa Li-ion
Napięcie 3.7 V
Wymiary
- 63x50 mm

Waga 50 g
Więcej
Zwiń
Długość kabla / Maksymalny zasięg: 0.19 m
Informacje dodatkowe: Typ: USB 3.1 typC Męski / HDMI A żeński + USB 3.0 żeński + USB 3.1 ty Opakowanie: Polybag Kolor: Biały Całkowita długość (cm): 19,0 Adapter (cm): 5,1 x 5,8 x 1,1
Interfejs: USB 3.1
Opis ogólny: Kabel USB
Więcej
Zwiń
Kupowałem tani dobry produkt na półkę w sklepie. Sprzedaje się świetnie - klienci są zadowoleni a to jest dla mnie najważniejsze.