Monitory pracy serca, pulsometry Suunto - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Monitory pracy serca, pulsometry od Suunto: Suunto 9 G1 Baro Black (SS050019000), Suunto 9 G1 Black (SS050142000), Suunto Core All Czarny (Ss014279010), Suunto 9 G1 Baro Titanium (SS050145000), Suunto 9 G1 LIME (SS050144000)
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 74 produkty - zobacz najlepsze oferty
SPORTS AND LIFE, COMBINED
Pogodzenie pasji do sportu z intensywnym życiem może być wyzwaniem. Potrzebujesz sportowego zegarka, który będzie idealnym kompanem w trudach dnia codziennego i towarzyszem Twoich sportowych zmagań? Suunto 7 oferuje to, co najlepsze w obu przypadkach! Został zaprojektowany po to, aby pomóc ci maksymalnie wykorzystywać czas. SUUNTO 7 to zegarek, który będzie idealnym wsparciem dla różnych aktywności sportowych z dostępem do bezpłatnych map terenowych offline oraz innych przydatnych funkcji smartwatcha, dzięki Wear OS by Google™ – systemowi operacyjnemu urządzeń do noszenia, który umożliwia dostęp do najlepszych funkcji Google™ w smartwatchach.

Suunto 7 jest kompatybilny z telefonami z systemem operacyjnym Android™ i iOS.
Więcej
Zwiń
ZEGAREK SUUNTO SS050142000 Suunto 9 Black (SS050142000) - Suunto to skandynawska firma, która może poszczycić się bardzo długą historią. Została założona w 1936 roku przez fińskiego wynalazcę Tuomasa Vohlonena, który w tym samym roku wynalazł i opatentował kompas wyposażony w bardziej stabilną i dokładniejszą igłę. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się głównie produkcją kompasów. Systematycznie przez lata dopracowywało swoje urządzenia i wprowadziło na rynek różne typy kompasów (m.in. morskie i do nurkowania) oraz inne urządzenia, jak np. klinometr służący do pomiaru wysokości drzew. Mając duże doświadczenie i wysokiej jakości produkty firma kładła bardzo duży nacisk na coraz większy eksport swoich produktów. Dziś produkty tego fińskiego producenta są oficjalnie sprzedawane w ponad 100
Więcej
Zwiń
SUNNTO 9

KOLOR CZARNY / ALL BLACK

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu

Nr. katalogowy SS050144000

Gwar. 24 miesiące na podstawie dowodu zakupu.

Najważniejsze cechy:
  • Wbudowany pulsometr i kompas
  • Nawigacja: GPS
  • Pomiar dystansu i spalonych kalorii, pomiar tętna, tryb wielodyscyplinowy, powiadomienia o braku aktywności
  • Odporności: Wodoszczelność do 100 metrów
  • Czas pracy: do 7 dni normalnego użytkowania, do 14 dni w trybie oszczędzania energii
  • Rozdzielczość: 320 x 300 pix


RÓWNIE WYTRZYMAŁY JAK TY!

Jeśli skupiasz się na określonym, sportowym celu lub outdoorowej przygodzie, musisz mieć pewność, że zegarek będzie w stanie funkcjonować przez długi czas i pokona wraz z Tobą cały dystans.
Więcej
Zwiń
Bardzo fajny smartwatch z funkcjami sportowymi. Wielu narzeka na słabą baterię. Ale to nie jest zegarek typowo sportowy, a tym bardziej dla ultramaratończyków. Dlatego należy być tego świadomym przed zakupem. Ja byłem i jestem zadowolony. Bateria spokojnie wytrzymuje 48h przy "normalnym" użytkowaniu, ale przebiegnięcie maratonu też wytrzyma. Brakuje paru funkcji sportowych (interwały), ale w żaden sposób nie wpływa to na moją ogólną ocenę zegarka.

Opinie - Monitory pracy serca, pulsometry Suunto - bestsellery