Monitory pracy serca, pulsometry Suunto - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Monitory pracy serca, pulsometry od Suunto: Suunto 9 G1 Baro Black (SS050019000), Suunto 9 G1 Black (SS050142000), Suunto Core All Czarny (Ss014279010), Suunto 9 G1 Baro Titanium (SS050145000), Suunto 9 G1 LIME (SS050144000)
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 81 produktów - zobacz najlepsze oferty
ZEGAREK SUUNTO SS050142000 Suunto 9 Black (SS050142000) - Suunto to skandynawska firma, która może poszczycić się bardzo długą historią. Została założona w 1936 roku przez fińskiego wynalazcę Tuomasa Vohlonena, który w tym samym roku wynalazł i opatentował kompas wyposażony w bardziej stabilną i dokładniejszą igłę. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się głównie produkcją kompasów. Systematycznie przez lata dopracowywało swoje urządzenia i wprowadziło na rynek różne typy kompasów (m.in. morskie i do nurkowania) oraz inne urządzenia, jak np. klinometr służący do pomiaru wysokości drzew. Mając duże doświadczenie i wysokiej jakości produkty firma kładła bardzo duży nacisk na coraz większy eksport swoich produktów. Dziś produkty tego fińskiego producenta są oficjalnie sprzedawane w ponad 100
Więcej
Zwiń
  • Prowadzisz aktywne życie, nieustannie przesuwasz swoje granice wytrzymałości i szukasz nowych wrażeń? Suunto Baro doskonale sprawdzi się jako asystent podczas codziennych przygód.
  • Zegarek zachwyca swoją elegancką konstrukcją, która dopasuje się nawet do oficjalnego stroju. Obudowa jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, natomiast prosty do wymiany pasek - z silikonu.
  • Ekran dotykowy zapewnia doskonałą czytelność, nawet w ostrym słońcu - dzięki niemu zawsze będziesz na bieżąco. Szkło szafirowe, będące elementem ekranu zachowuje swój niepowtarzalny połysk na wiele lat.
  • Największą zaletą Suunto Baro jest pojemność baterii. Zegarek działa w trzech trybach - wydajności, wytrzymałości oraz ultra, oferując od 25 do 120 godzin na jednym naładowaniu. W oparciu o historię Twoich działań, ostrzega o konieczności naładowania baterii. Jeśli w czasie treningu bateria jest na wyczerpaniu, urządzenie sugeruje uruchomienie bardziej ekonomiczn
Więcej
Zwiń

Opinie - Monitory pracy serca, pulsometry Suunto - bestsellery