Monitory pracy serca, pulsometry Polar - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Monitory pracy serca, pulsometry od Polar: Polar M430 Czarny , Polar Vantage V Czarny, Polar Ignite Czarny M/L, Polar Ignite Biały, Polar M200 Black Czarny PM200BLK, Polar Vantage V H10 Czarny, Polar Ignite Różowo-Złoty S
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 14 produktów - zobacz najlepsze oferty
POLAR Ignite black/czarny

ZEGAREK FITNESS Z GPS I OPTYCZNYM POMIAREM TĘTNA Z NADGARSTKA
Polar Ignite to wodoodporny zegarek fitness z GPS i zaawansowanym pomiarem tętna z nadgarstka. Ten partner treningowy nowej generacji pozwoli Ci uwolnić potencjał i pokonać własne granice we właściwy sposób. Polar Ignite dostarcza informacji na temat Twojej aktywności oraz wyświetla wskazówki każdego dnia.
POZNAJ SWOJEGO WSZECHSTRONNEGO TOWARZYSZA TRENINGÓW
Polar Ignite to uniwersalny zegarek fitness, który zaplanuje treningi za Ciebie.
POWIEDZ „NIE” WYPALENIU TRENINGOWEMU
Nie trać czasu na poszukiwanie idealnego planu treningowego – funkcja FitSpark przygotuje propozycje, dostosowane do Twojego aktualnego stanu regeneracji i kondycji.
WYKORZYSTAJ ZAJĘCIA FITNESS DO MAKSIMUM
Uwolnij swój potencjał podczas ćwiczeń grupowych – monitoruj tętno, dowiedz się, ile kalorii udało Ci się spalić, a następnie przeglądaj zaawansowane podsumowania.
Więcej
Zwiń
Mam zegarek od kilku dni, ale już mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze prezentuje się na nadgarstku i z powodzeniem można go nosić nie tylko do sportowych stylizacji. Póki co realizowałam tylko treningi biegowe, ale nie gubi sygnału gps, pomiar tętna z nadgarstka również bez zakłóceń - ważne jest aby zegarek przylegał ściśle do ręki i wtedy jest wszystko w porządku. Zegarek podczas treningów jak i w normalnym trybie użytkowania jest wygaszony i aktywuje się przy ruchu nadg

Opinie - Monitory pracy serca, pulsometry Polar - bestsellery