Monitory pracy serca, pulsometry Polar - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Monitory pracy serca, pulsometry od Polar: Polar M430 Czarny , Polar Vantage V Czarny, Polar Ignite Czarny M/L, Polar Ignite Biały, Polar M200 Black Czarny PM200BLK, Polar Vantage V H10 Czarny, Polar Ignite Różowo-Złoty S
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 83 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zegarek sportowy Polar M430

Polar M430 to zegarek sportowy do biegania z funkcją GPS oraz możliwością pomiaru tętna z nadgarstka, zaawansowanymi funkcjami treningowymi Polar oraz całodobowym pomiarem aktywności. M430 podaje spersonalizowane wskazówki i porady na temat treningów i codziennej aktywności, aby pomóc Ci w osiąganiu celów.

Zaawansowany GPS

Wbudowany GPS w modelu M430 monitoruje tempo, pokonany dystans i wysokość n.p.m. Funkcja „Powrót do punktu startowego” pomaga bezpiecznie odkrywać nowe trasy.
Więcej
Zwiń
POLAR Ignite black/czarny

ZEGAREK FITNESS Z GPS I OPTYCZNYM POMIAREM TĘTNA Z NADGARSTKA
Polar Ignite to wodoodporny zegarek fitness z GPS i zaawansowanym pomiarem tętna z nadgarstka. Ten partner treningowy nowej generacji pozwoli Ci uwolnić potencjał i pokonać własne granice we właściwy sposób. Polar Ignite dostarcza informacji na temat Twojej aktywności oraz wyświetla wskazówki każdego dnia.
POZNAJ SWOJEGO WSZECHSTRONNEGO TOWARZYSZA TRENINGÓW
Polar Ignite to uniwersalny zegarek fitness, który zaplanuje treningi za Ciebie.
POWIEDZ „NIE” WYPALENIU TRENINGOWEMU
Nie trać czasu na poszukiwanie idealnego planu treningowego – funkcja FitSpark przygotuje propozycje, dostosowane do Twojego aktualnego stanu regeneracji i kondycji.
WYKORZYSTAJ ZAJĘCIA FITNESS DO MAKSIMUM
Uwolnij swój potencjał podczas ćwiczeń grupowych – monitoruj tętno, dowiedz się, ile kalorii udało Ci się spalić, a następnie przeglądaj zaawansowane podsumowania.
Więcej
Zwiń
Opis:

Nadajnik Polar H10 to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na dokładności pomiaru. Monitoruj swoje tętno z najwyższą precyzją i przesyłaj dane do różnych urządzeń treningowych za pomocą sygnałów Bluetooth i ANT+.Monitorowanie tętna jest jeszcze dokładniejsze i wygodne z nowym czujnikiem tętna Polar H10. Rozmiar: M-XXL

„Od 5 lat intensywnie korzystam z monitorowania tętna podczas treningu i regeneracji. Polar H10 jest jeszcze bardziej niezawodny niż mój poprzedni sensor tętna i dostarcza mi informacji, których potrzebuję, aby w pełni wykorzystać swój trening i regenerację”. - Annie Thorisdottir Dwukrotna zwyciężczyni igrzysk CrossFit Games

Polar H10 to, jak dotąd, najbardziej dokładny czujnik tętna firmy Polar, a jego oprogramowanie jest stale aktualizowane. W zestawie z Polar H10 znajdują się elektrody Polar Pro, które zapewniają najwyższą dokładność pomiarów tętna, bez zakłóceń.
Więcej
Zwiń
Dobry sprzęt, w dobrej cenie. Intuicyjny. Jestem zadowolony :)

Opinie - Monitory pracy serca, pulsometry Polar - bestsellery