Ps4 S - najlepsze oferty

Ps4 s na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
gra na PS4 stan: nowa/zafoliowana język w grze: angielski napisy w grze: polskie język okładki: europejski-nie angielski ilość graczy: Offline 1 , Online - wydanie pudełkowe , gra na płycie BluRay wiek: od lat 18+ Napisz własną historię i przeżyj niewiarygodne przygody w świecie, w którym każdy wybór ma swoje znaczenie. Skazany na śmierć przez własną rodzinę, wyruszasz na epicką wyprawę, w trakcie której będziesz mógł zmienić się z wygnanego z domu najemnika w legendarnego greckiego herosa. Przy okazji odkryjesz prawdę o swojej przeszłości. Wytycz własną ścieżkę po rozdartym wojną świecie. Poznaj historyczne postacie starożytnej Grecji znane z podręczników historii. Zwiedzaj kraj w którym narodziła się zachodnia cywilizacja.Assassin’s Creed® Odyssey stawia na pierwszym miejscu wybory gracza i wprowadza innowacje, jakich w serii Assassin’s Creed jeszcze nie było. Wybierz bohatera, którym chcesz zostać i ukształtuj świat wokół siebie.
Więcej
Zwiń
Produkty w przedsprzedaży należy składać na oddzielnych zamówieniach
(połączenie ich z produktami dostępnymi w jednym koszyku nie jest możliwe)

Gra Playstation 4
Ghost of Tsushima Standard

Premiera 17.07.2020 - wysyłka 16.07.2020
Data premiery może ulegać zmianie niezależnie od sklepu Geekowy.pl

Opis producenta:
Pod koniec XIII wieku imperium mongolskie unicestwiało całe narody w ramach swojej kampanii podboju Wschodu. Wyspa Tsushima to jedyne, co stoi na drodze pomiędzy Japonią kontynentalną a nadciągającą potężną flotą mongolską prowadzoną przez bezlitosnego i przebiegłego generała Khotun Khana.
Gdy wyspa płonie po pierwszej fali mongolskiego ataku, samurajski wojownik Jin Sakai zostaje jednym z ostatnich członków swojego klanu. Jin jest gotów podjąć wszelkie możliwe działania, aby chronić swój lud i odzyskać swój dom.
Więcej
Zwiń
Apokalipsa, apokalipsa
Kto z nas chciałby być jednym lub jedną z tych ostatnich? Ostatnim z ludzi, którzy przeżyli straszliwą epidemię i teraz przychodzi im się mierzyć z nieodwracalnymi skutkami taj zarazy?
Niedobitkiem przemierzającym (prawie) opuszczone miasta i wioski, co jakiś czas napotykającym przeraźliwie zdeformowanych zarażonych, którzy co prawda żyją, ale co to za życie i natrafiającym na inne grupy podobnych ocalałych, mniej lub bardziej przyjaźnie, albo całkowicie wrogo do siebie nastawionych.
Koniec i co potem
Fabuła gry rozpoczyna się w znanej z wcześniejszej części miejscowości Jackson. Ale wędrówka bohaterów będzie się odbywać poprzez dzikie lub zdziczałe rejony Stanów aż do ruin Seattle.
Gra ma dwie główne bohaterki – Ellie i Abby. Ellie była postacią, która wspierała postać gracza (Joela) w części pierwszej, a Abby jest zupełnie nową bohaterką.
Więcej
Zwiń
Klimat Grecji perfekcyjne oddany. Grywalność, długość i oprawa graficzna. Prawdziwa Odyseja.

Opinie - Ps4 S