Ps Ps4 - najlepsze oferty

Ps ps4 na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Apokalipsa, apokalipsa – The Last of Us Part II
Kto z nas chciałby być jednym lub jedną z tych ostatnich? Ostatnim z ludzi, którzy przeżyli straszliwą epidemię i teraz przychodzi im się mierzyć z nieodwracalnymi skutkami taj zarazy? W The Last of Us Part II będziesz niedobitkiem przemierzającym (prawie) opuszczone miasta i wioski. Co jakiś czas napotkasz przeraźliwie zdeformowanych zarażonych, którzy co prawda żyją, ale co to za życie. Natrafisz na inne grupy podobnych ocalałych, mniej lub bardziej przyjaźnie, albo całkowicie wrogo do siebie nastawionych.
Koniec i co potem
Fabuła gry rozpoczyna się w znanej z wcześniejszej części miejscowości Jackson. Ale wędrówka bohaterów będzie się odbywać poprzez dzikie lub zdziczałe rejony Stanów aż do ruin Seattle.
Gra ma dwie główne bohaterki – Ellie i Abby. Ellie była postacią, która wspierała postać gracza (Joela) w części pierwszej, a Abby jest zupełnie nową bohaterką. A najważniejszym motywem gry jest zemsta.
Więcej
Zwiń
Zamów FIFA 22 w przedsprzedaży, a otrzymasz dodatkową zawartość:

Powered by Football™ – EA SPORTS™ FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do tego, co widzimy na prawdziwych boiskach, dzięki fundamentalnym ulepszeniom w rozgrywce
i nowemu sezonowi innowacji we wszystkich trybach. Nowe cechy rozgrywki w grze FIFA 22 dają większą przewidywalność w zachowaniu bramkarzy, aby można było mieć większe zaufanie do ostatniej linii obrony, wprowadzają nową fizykę piłki oraz system nagłego zrywania się do biegu lepiej oddający przyśpieszenie najszybszych piłkarzy, a także dodają nowe taktyki ofensywne pozwalające przejąć kontrolę nad sposobem gry zespołu. W trybie kariery możesz spełnić swoje piłkarskie marzenia, stworzyć własny klub od podstaw i poprowadzić go do chwały. VOLTA FOOTBALL nagradza za popisową grę dzięki przebudowanej rozgrywce. Do tego wprowadzamy nowe sposoby zabawy i robienia postępów w kolejnych sezonach.
Więcej
Zwiń
HORI produkuje wysokiej jakości akcesoria do gier od 30 lat, a Racing Wheel Apex jest kontynuacją tej tradycji. Jest to pierwszorzędna kierownica w pełnym rozmiarze, z zakresem obrotu 270° i ergonomicznym uchwytem zapewniającym autentyczne wrażenia z jazdy i precyzyjną kontrolę nad pojazdem.

Wszystko czego potrzebujesz
Ważną innowacją jest możliwość łatwego przeprogramowania funkcji przycisków, a tym samym dostosowania elementów sterujących do własnego stylu. Ponadto wszystkie elementy sterujące są na wyciągnięcie ręki bezpośrednio na kierownicy, w tym dźwignie zmiany biegów, dzięki czemu można grać bez pedałów dołączonych do pakietu w razie potrzeby. Funkcje wibracji są oczywistością.
Więcej
Zwiń

Opinie - Ps Ps4