Przyjaciele na dvd - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Przyjaciele na dvd w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zegar tyka, a Tomek, Bercia i Szymek muszą zdążyć do zamku na czas. Kiedy Filip pokazał Gabrysiowi jak szybko potrafi gnać, powolny Sławek pokazuje, na co go stać. Kuba i Tomek jadą po przeciwnych torach, kiedy na Sodor przybywa Wielki Wyścig, zaś Kinga daje Emilce nieoczekiwane wsparcie. Ścigaj się po szynach z Tomkiem i przyjaciółmi....
Więcej
Zwiń
Wraz z pojawieniem się nowej, niezwykłej lokomotywy na Sodorze rośnie podniecenie. Czy rzeczywiście szybki i nowoczesny Hugo ma zastąpić wszystkich Na wszelki wypadek pozostałe lokomotywy postanawiają nie okazywać mu życzliwości.

Wkrótce jednak okaże się, że Hugo to maszyna niezwykle oddana kolei. Robi się upiornie, kiedy lokomotywy zobaczą pociąg widmo, a Piotruś wyrusza na polowanie na trolle. Szyper zabiera Grubego Zawiadowcę na szaloną wyprawę w poszukiwaniu syreny, Hugo marzy o podboju nieba, zaś Judy i Jerome przekonają się, co to znaczy być na nowo użytecznym. Dowiedz się, jak się marzy o byciu dużym i dołącz do Tomka i jego przyjaciół w sześciu niezwykłych odcinkach!
Więcej
Zwiń
Zanurz siand#281; w komedii i przygodzie wiand#281;kszej, lepszej i bardziej wciand#261;gajand#261;cej niand#380; cokolwiek przedtem - filmowym debiucie SpongeBoba Kanciastoportego! Oto zaginand#281;and#322;a korona Króla Neptuna, wand#322;adcy Bikini Bottom, a Pan Krabs zostaje oskarand#380;ony o kradzieand#380;! Razem ze swym najlepszym przyjacielem Patrykiem Kanciastoporty wyrusza do zdradzieckiego Shell City, by odzyskaand#263; koronand#281; i uratowaand#263; Pana Krabsa - w widowiskowym filmie przygodowym, peand#322;nym "spontanicznego and#347;miechu, zarówno na wodzie, jak i pod wodand#261;!"Gand#322;osów filmowym bohaterom uand#380;yczyli Tom Kenny (SpongeBob), Alec Baldwin, Jeffrey Tambor, Scarlett Johansson oraz David Hasselhoff, co czyni SpongeBoba Kanciastoportego komediand#261; wywoand#322;ujand#261;cand#261; and#347;miech jeszcze gand#322;oand#347;niejszy i jeszcze bardziej zaraand#378;liwy.
Więcej
Zwiń

Opinie - Przyjaciele na dvd