Prostownice i karbownice Remington - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Prostownice i karbownice od Remington: Remington Keratin Therapy S8590, Remington S6500, Remington PROluxe S9100 , Remington S 8500 Shine Therapy Set 2, Remington Ceramic Slim 230 S3500, Remington S7710, Remington Ceramic Crimp 220 S3580
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 47 produktów - zobacz najlepsze oferty
Prostownica Remington S8590 Keratin Therapy Pro. Chroń swoje włosy, uwolnij swój stylPrzygotuj się na bezpieczną stylizację z prostownicą Keratin Therapy Pro, gwarantującą najskuteczniejszą ochronę włosów. Ta niezwykła, nowa prostownica łączy płytki Advanced Keratin Ceramic z ekskluzywnym czujnikiem Heat Protection wykrywającym poziom nawilżenia i optymalizującym temperaturę. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań włosy są zdrowsze i mocniejsze i do 57% bardziej chronione przed uszkodzeniem i złamaniem*.Czym jest Technologia Keratin Protective?Remington połączył płytki pokryte powłoką Advanced Ceramic nasycone mikroodżywką z keratyną z wyjątkowym czujnikiem temperatury Heat Protection w celu opracowania rewolucyjnej technologii Keratin Protective.Technologia ta, została wykorzystana w prostownicy Keratin Therapy Pro, prostownicy Keratin Therapy Pro, oferuje o 57% większą ochronę przed uszkodzeniem i łamaniem sie włosów*.
Więcej
Zwiń
Prostownica do Włosów REMINGTON S8598 KERATYNOWA

  • Producent: Remington
  • Model: S8598

PARAMETRY
  • Płytki ceramiczne zawierające keratynę i olej migdałowy
  • Czujnik inteligentnej ochrony przed ciepłem
  • Cyfrowy wyświetlacz temperatury
  • Szybkie nagrzewanie - gotowość w 30 sekund
  • 5 ustawień temperatury 150-230ºC
  • Automatyczne wyłączanie po 60 minutach


Błyszczące, zdrowo wyglądające włosy to synonim elegancji, ale czasami połączenie delikatnych włosów i wysokich temperatur, które zwykle występują podczas prostowania pasm może powodować uszkodzenia.

Inteligentna prostownica Keratin Protect - rewolucyjna prostownica do włosów, która przez cały czas wykrywa unikalny poziom wilgoci włosów i dostosowuje ciepło do optymalnej temperatury stylizacji, co daje 3x większą ochronę, mniej uszkodzeń i zdrowsze włosy.
Więcej
Zwiń
Prostownica Remington Shine Therapy S8500

Prostownica Shine Therapy zapewni Twoim włosom aż do 86% więcej blasku – jest pokryta powłoką Advanced Ceramic, która wzbogacona została o naturalny marokański olej arganowy i witaminę E. Nagrzane urządzenie równomiernie rozprowadza na włosach mikroodżywki, sprawiając, że pasma wyglądają zdrowo i pięknie się błyszczą.

W teście, w którym konsumentki porównywały urządzenie Shine Therapy ze swoją obecną prostownicą*, włosy po użyciu urządzenia Remington zostały określone jako:

94% Gładsze 88% Zdrowiej wyglądające i bardziej miękkie 88% Prostsze 86% Bardziej błyszczące *Badanie panelowe przeprowadzone w 2007 roku na 60 konsumentkach; porównanie z używanymi dotychczas prostownicami. Respondentki wskazały na produkt Remington. Wykluczono osoby o silnie rozjaśnionych włosach.
Więcej
Zwiń
Świetna prostownica. Doskonale się sprawdza. Polecam.

Opinie - Prostownice i karbownice Remington - bestsellery