Proste Origami Dla Dzieci - najlepsze oferty

✅ Proste Origami Dla Dzieci już od 15 zł ➤ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 322 produkty - zobacz najlepsze oferty
Do fotelika polecamy: matę ochronną; organizer Safety 1st lub organizer Zuma Kids; wkładkę do fotelika; uchwyt na kubek; łącznik szelek; roletki przeciwsłoneczne oraz letnią tapicerkę.

9-18 kg

(od około 9 miesięcy do 4 lat)

Romer Safefix Plus, model montowany przodem do kierunku jazdy za pomocą pasów samochodowych i złączy Isofix, to model stworzony przez znaną i cenioną niemiecką markę. Ich fotele cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców. Nic dziwnego! Dzięki szeregom innowacyjnych systemów gwarantują, że dziecko podczas podróży będzie bezpieczne, a przy tym nie tracą nic ze swojej funkcjonalności, zapewniając maluchowi i jego rodzicom wygodę użytkowania.

Pewny i nieskomplikowany montaż

Intuicyjny system oraz wskaźniki prawidłowego montażu przy nodze stabilizującej i złączach Isofix.
Więcej
Zwiń
Fotelik samochodowy FREEWAY marki 4BABY to idealne rozwiązanie i zastosowanie dla dzieci w przedziale wagowym 0-25 kg. Powstał on w oparciu o najnowsze technologie, które oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Nowoczesny design i atrakcyjna kolorystyka to jego cechy charakterystyczne, co stanowi produkt dla najbardziej wymagających rodziców. Można go montować zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Bardzo ważną zaletą fotelika jest zamontowana dodatkowa stopka, którą można wysunąć z podstawy podczas przewożenia niemowląt tyłem do kierunku jazdy, co zapewnia mu pozycję zbliżoną do tej którą przyjmuje jadąc w nosidełku.
Więcej
Zwiń

Opinie - Proste Origami Dla Dzieci