Prezent urodziny - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Prezent urodziny w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 777 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gamepad Sony DualShock 4Powrót legendy

Kontroler Dualshock 4, najnowsze dzieło firmy Sony, to istny majstersztyk w dziedzinie sprzętu do grania. W pierwszej kolejności w oczy rzuca się elegancki, czarny wygląd, który jednakże na wyglądzie się nie kończy - tworzywo, z którego wykonane zostało urządzenie jest najwyższej klasy. Pad doskonale leży w dłoni, nie powoduje pocenia się dłoni, przez co nie groźne są nam nagłe "poślizgi". Elegancji (i funkcjonalności - o czym za chwile) dodaje mu także rezygnacja ze standardowych przycisków "START" i "SELECT", których miejsce zajął teraz niewielki panel dotykowy.

Funkcjonalny panel dotykowy

Ów panel dotykowy, prócz pełnienia funkcji nieobecnych juz przycisków, służyć może po prostu jako touchpad, urządzenie wskazujące kojarzące się dotychczas jedynie z laptopami.
Więcej
Zwiń
iPhone X 64 GB Zawartość opakowania iPhone X EarPods ze złączem Lightning Przejściówka z Lightning na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm Przewód z Lightning na USB Zasilacz USB Dokumentacja Specyfikacja: Kolor Gwiezdna-Szarość Pojemność1 64 GB Wyświetlacz Wyświetlacz Super Retina HD Wyświetlacz OLED Multi-Touch 5,8 cala na całej przedniej powierzchni urządzenia Wyświetlacz HDR Rozdzielczość 2436 na 1125 pikseli przy 458 pikselach na cal Kontrast 1 000 000:1 (typowo) Wyświetlacz True Tone Wyświetlacz z szeroką gamą kolorów (P3) 3D Touch Jasność maks.
Więcej
Zwiń
Dixit to wesoła, rodzinna gra w skojarzenia dla od 3 do 6 osób. Wyróżniają ją niebanalne zasady i ciekawy mechanizm nagradzania punktami.

Na początku rozgrywki każdy z uczestników losuje po 6 kart z obrazkami. Następnie gracz, który w danej turze będzie bajarzem, wybiera jeden ze swoich rysunków i wymyśla skojarzenie. Może nim być cokolwiek – historyjka, słowo, dźwięk, piosenka, cytat. Teraz pozostali gracze wybierają spośród swoich obrazków ten, który ich zdaniem najbardziej pasuje i kładą przed sobą zakryty.

Bajarz dołącza do nich swoją kartę i tasuje wszystkie, a następnie układa odkryte na stole. Reszta grupy głosuje w tajemnicy, który obrazek należał do bajarza. Po typowaniu, jego wyniki są ujawniane i obliczane są punkty. Co ciekawe, bajarz nie zyskuje punktów ani w momencie, gdy żaden z graczy nie zgadł (zbyt abstrakcyjne), ani wtedy, kiedy nikt się nie pomylił (za proste).
Więcej
Zwiń

Opinie - Prezent urodziny