Prezent urodziny - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Prezent urodziny w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 707 produktów - zobacz najlepsze oferty
Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00

DryCare Advanced

Suszarka do włosów

HP8232/00

Chroń swoje włosy, nie rezygnując z szybkiego suszenia. Suszarka oferuje różne ustawienia szybkości i temperatury. Jest również wyposażona w funkcję ThermoProtect służącą do szybkiego suszenia w stałej, łagodnej temperaturze, a także w funkcję pielęgnacji jonowej zapewniającą proste i lśniące włosy.

Szybkie suszenie w niższej temperaturze dzięki ThermoProtect

z dyfuzorem zwiększającym objętość i nasadką modelują
Więcej
Zwiń
Gamepad Sony DualShock 4Powrót legendy

Kontroler Dualshock 4, najnowsze dzieło firmy Sony, to istny majstersztyk w dziedzinie sprzętu do grania. W pierwszej kolejności w oczy rzuca się elegancki, czarny wygląd, który jednakże na wyglądzie się nie kończy - tworzywo, z którego wykonane zostało urządzenie jest najwyższej klasy. Pad doskonale leży w dłoni, nie powoduje pocenia się dłoni, przez co nie groźne są nam nagłe "poślizgi". Elegancji (i funkcjonalności - o czym za chwile) dodaje mu także rezygnacja ze standardowych przycisków "START" i "SELECT", których miejsce zajął teraz niewielki panel dotykowy.

Funkcjonalny panel dotykowy

Ów panel dotykowy, prócz pełnienia funkcji nieobecnych juz przycisków, służyć może po prostu jako touchpad, urządzenie wskazujące kojarzące się dotychczas jedynie z laptopami.
Więcej
Zwiń
MEGA ZESTAW DO MANICURE / PEDICURE BEURER MP 41

Aby się dobrze czuć, trzeba czuć się pięknym. Urządzenie do manicure MP 41 firmy Beurer zaspokoi potrzeby każdego, kto dba o urodę i pielęgnację własnego ciała oraz dobre samopoczucie.
Więcej
Zwiń
Zakupiona suszarka do włosów służy bardzo dobrze

Opinie - Prezent urodziny