Prezent Dla Dziecka Na Roczek - najlepsze oferty

Prezent Dla Dziecka Na Roczek na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w nalepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 282 produkty - zobacz najlepsze oferty
Swing Flex to dwufazowy laktator elektryczny Medela na jedną pierś, który bazuje na innowacyjnej technologii Flex. PersonalFit Flex to odciągacz pokarmu, który możesz z łatwością dopasować do kształtu Twoich piersi. Praktyczny sprzęt medyczny będzie Twoim przyjacielem już od pierwszych dni stosowania dzięki: innowacyjnej technologii FLEX, dzięki której z łatwością odciągniesz pokarm w komfortowej dla Ciebie pozycji. Laktator Swing Flex oferuje 11 różnych poziomów odciągania dla większego komfortu i efektywnego odciągania pokarmu dla Twojego maluszka. W ocenie matek biorących udział w badaniach w Niemczech, Swing Flex umożliwia delikatne i naturalne odciąganie pokarmu.

Naukowcy Medela przetestowali lejek PersonalFit Flex podczas czterech badań klinicznych z udziałem matek karmiących piersią. Przeprowadzając ponad 1000 sesji odciągania pokarmu, udowodniono, że zapewnia on większy komfort i większą skuteczność.
Więcej
Zwiń
Laktator elektryczny EasyStart + Wkładki Laktacyjne oddychające CANPOL Nowej generacji laktator elektryczny Canpol babies pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku. Posiada aż trzystopniową regulację rytmu ssania wzorowaną na naturalnym, dwufazowym rytmie ssania dziecka. Tryb rozruchu odwzorowuje szybkie ssanie dziecka stymulujące wypływ pokarmu z piersi (I faza ssania), tryb naturalny oraz mocny odzwierciedlają wolne i głębokie ssanie mleka (II faza ssania) Trzystopniowy zakres regulacji siły ssania - pozwala na dostosowanie siły ssania do indywidualnych potrzeb każdej mamy. W delikatnym i skutecznym odciąganiu pomoże silikonowa nakładka masująca stymulująca wypływ pokarmu. Dwa typy zasilania (bateryjne i sieciowe) umożliwiają stosowanie laktatora w domu i w podróży. Dzięki temu skutecznie wspomaga i reguluje laktację, chroni piersi przed zastojami mleka i ułatwia karmienie podczas nawałów pokarmu.
Więcej
Zwiń
Lovi Prolactis Laktator Elektroniczny Dwufazowy 5/501+ KOMPRES ŻELOWY GRATIS

Profesjonalna ochrona laktacji

Dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis to profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. To także doskonały produkt dla mam aktywnych zawodowo, regularnie odciągających pokarm. Odwzorowuje naturalny dwufazowy przebieg funkcji ssania dziecka (fazę stymulacji wypływu pokarmu i fazę głębokiego ssania). Dzięki temu odciąga więcej mleka w krótszym czasie.
Więcej
Zwiń
Jak na pierwszy tego typu zakup, bardzo pozytywne doświadczenia. Odciąganie pokarmu idzie sprawnie. Możliwość regulacji siły przydaje się szczególnie jak zostanie się pogryzionym przez małego gryzonia. Jedyny minus, to to, że czasem przecieka na gwincie do butelki, ale nie zawsze.

Opinie - Prezent Dla Dziecka Na Roczek