Prezent Dla 6 Latki - najlepsze oferty

Prezent Dla 6 Latki 15,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1251 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zatrzymaj ciężarówkę i wypuść psa policyjnego. Złoczyńca próbuje uciec z mobilnego aresztu. Nie jest sam — pomaga mu kumpel! Zamocował łańcuch z hakiem do krat aresztu i daje pełny gaz w quadzie, żeby wyrwać bramę! Opuść tylną rampę Mobilnego centrum dowodzenia i wyładuj policyjny motocykl. Teraz możesz ruszyć w pościg za złoczyńcami i wsadzić ich z powrotem za kratki! Zawiera cztery minifigurki: dwóch policjantów i dwóch złodziejaszków, a do tego figurkę policyjnego psa. W zestawie Mobilne centrum dowodzenia, policyjny motocykl i quad złodziejaszków. Mobilne centrum dowodzenia ma odłączaną kabinę, celę z funkcją ucieczki oraz miejsce na dwie minifigurki. Jest tam także centrum monitoringu z ekranami, antena satelitarna na dachu, biurko, miejsce do siedzenia, a także schowek na motocykl i narzędzia z tyłu naczepy. Quad złodziejaszków ma łańcuch z hakiem. Zamocuj łańcuch z hakiem do krat bramy aresztu i użyj quada, żeby uwolnić złodziejaszka.
Więcej
Zwiń
Seria „Dzieciaki w akcji” przeznaczona dla 6-latków wspiera wszechstronny rozwój dzieci, łączy nowoczesne rozwiązania z najlepszymi, sprawdzonymi doświadczeniami. Wspiera rozwój dzieci w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej. ·

Pomaga wspierać harmonijny rozwój dzieci, dzięki zróżnicowanym zajęciom i zabawom.
Ułatwia zadania wychowawcze, kładąc duży nacisk na rozwój emocjonalny i społeczny.
Wspiera warsztat pracy nauczyciela i pomaga we współpracy z rodzicami dzięki poradom specjalistów: psychologa, logopedy i terapeuty integracji sensorycznej.
Ułatwia pracę w grupach niejednorodnych wiekowo dzięki ułożeniu treści w taki sposób, żeby dzieci w każdym wieku w tym samym okresie kształciły te same umiejętności lub sprawności.
Więcej
Zwiń
Kolorowy start to pakiet idealny dla starszych przedszkolaków, a zwand#322;aszcza grup mieszanych 5- i 6-latków. Nauczyciel ma moand#380;liwoand#347;and#263; wyboru dodatkowego zeszytu: Nauka czytania, pisania i liczenia lub Przygotowanie do czytania, pisania i liczenia. Koncepcja pakietu oparta jest na aktywnoand#347;ci w ujand#281;ciu transgresyjnym, która w tym przypadku oznacza poszukiwanie niestandardowych rozwiand#261;zaand#324;, podejmowanie czynnoand#347;ci niekonwencjonalnych i ustalanie wewnand#281;trznych motywów dziaand#322;ania. Bohaterami pakietu sand#261; dzieci z grupy przedszkolnej, które indywidualnie i wspólnie bawiand#261; siand#281; i pracujand#261;. Zawartoand#347;and#263; zestawu: - ksiand#261;and#380;ka z and#263;wiczeniami zachand#281;cajand#261;cymi do wspólnego dziaand#322;ania. Tematyka obejmuje wszystko, co bliskie dzieciom - przedszkole, zabawand#281; oraz rodzinand#281;, - karty pracy cz.
Więcej
Zwiń

Opinie - Prezent Dla 6 Latki