Tanie akcesoria do kawy i herbaty - najlepsze oferty

Tanie akcesoria do kawy i herbaty w kategorii Wyposażenie kuchni. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1102 produkty - zobacz najlepsze oferty
Przeznaczenie: Aeropress to zaparzacz do kawy, rodem z USA, za sprawą którego przygotujesz doskonałą kawę. Produkt ten łączy w sobie zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu. Obecnie AeroPress uznawany jest za jedną z ciekawszych metod przygotowywania kawy. Do zaparzenia kawy w Aeropressie potrzeba jedynie wody, zmielonej kawy oraz papierowych filtrów, które gwarantują napar bez fusów. Cechy charakterystyczne: Filtry do Aeropressu wykonane zostały z cienkiej warstwy papieru w kolorze białym. Ich specjalnie opracowana budowa oraz doskonała struktura zapobiega przedostawaniu się drobinek mielonej kawy do naparu. Dzięki temu otrzymujemy jednorodny, smaczny i aromatyczny napój bez żadnych osadów. Przed rozpoczęciem procesu parzenia kawy w Aeropressie należy przelać filtr gorącą wodą. Filtry mają okrągły kształt. Filtry papierowe marki Aeropress kompatybilne są z zaparzaczami do kawy AeroPress i AeroPress Go. Opakowanie zawiera 350 sztuk.
Więcej
Zwiń
Bialetti - Adapter do płyt indukcyjnych 13cm Masz w kuchni kuchenkę indukcyjną, na której nie działa wymarzona kawiarka? - Żaden problem! Oto adapter Bialetti umożliwiający użycie kawiarek aluminiowych na płytach indukcyjnych. Średnica podkładki wynosi 13cm i czyni produkt kompatybilnym z kawiarkami w rozmiarach do 6 filiżanek. Opis produktu Adapter do płyt indukcyjnych Bialetii ma szerokość 25,5 cm. Wielkością idealnie pasuje zarówno do kuchenek indukcyjnych, jak i kawiarek o bardziej pokaźnych rozmiarach. Dzięki temu z łatwością przygotujesz kawę dla siebie, partnera/ki oraz nawet czterech gości! Sprawdzi się także do stworzenia aromatycznego napoju do śniadania dla jednej osoby. Główna część adaptera do płyt indukcyjnych Bialetii została wykonana ze stali nierdzewnej. Dzięki temu jej przyszły właściciel może mieć stuprocentową pewność, że kupuje produkt na lata. Z pewnością nie pojawią się na nim niechciane naloty.
Więcej
Zwiń
G&G KAFFEEFILTER 4 - FILTRY DO EKSPRESÓW

GUT & GÜNSTIG 4311501407004

  • Ilość: 100 sztuk
  • Kraj pochodzenia: Niemcy

Filtry do kawy Gut & Günstig dają gwarancję uzyskania najlepszego aromatu kawy. Zastosowana w filtrach bibuła ma drobne pory i nie jest bielona, dzięki czemu filtr jest ekologiczny a jego użycie nie wpływa na smak kawy. Wytłoczenie w filtrze uzyskuje się jedynie poprzez nadruk, nie stosuje się klei ani innych środków wiążących.

Materiał: ekologiczna bibuła filtracyjna

Rodzaj filtra: filtr podwójnie zaginany z płaskim dnem

Rozmiar: 4

Kolor: brązowy (bibuła niebielona)

Dedykowane do: ekspresów przelewowych i ręcznego parzenia kawy

Ilość sztuk w opakowaniu: 100 sztuk

Polecamy herbataczykawa_
Więcej
Zwiń
Filtry są miękkie, wystarczy raz przelać filtr gorącą wodą żeby zniwelować smak papieru w kawie.