Porotherm 30 p w - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Porotherm 30 p w w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zdobądź technologie przyszłości, zoptymalizowaną wydajność w grach i kontrolę gry w najnowszej grafice Radeon ™ RX 580.

Karty graficzne Radeon ™ RX 580 są wyposażone w najnowszą architekturę Polaris, która obejmuje rdzenie graficzne czwartej generacji GCN, nowy silnik wyświetlania, nowe rdzenie multimedialne, a wszystko to w rewolucyjnej technologii Next FinFET 14 zapewniającej wyższą wydajność.

XFX Dual BIOS Mining

Wyposażony w gry i kopalnie

Znając oczekiwania użytkowników, nasze karty graficzne RX 570 i 580 są dostarczane z podwójnym systemem BIOS. Jeśli chcesz optymalnej wydajności gry, po prostu ją zainstaluj i uruchom. W celu wydobycia kryptowalut wystarczy zamknąć system i przełączyć przełącznik BIOS na karcie. Nasz BIOS miningowy jest już dostrojony, aby zwiększyć ilość wydobywanej kryptowaluty bez kłopotów.
Więcej
Zwiń
XFX Radeon RX 570 RS. Wydajna karta graficzna dla graczy. Wydajny system chłodzenia – automatyczne dostosowanie do bieżącego zapotrzebowania. Przystosowana do kopania kryptowalut - podwójny BIOS z przełącznikiem bezpośrednio na karcie. Inteligentne rozwiązania i najnowsze technologie - Heatsink Unibody, AMD FreeSync, CrossFire oraz LiquidVR. Graj na najwyższym poziomie Karta graficzna XFX Radeon RX 570 to model stworzony typowo dla graczy. Wykorzystuje nowoczesną architekturę Polaris, która pozwala Ci grać w najnowsze, nawet najbardziej wymagające tytuły w jakości 1080p. Niezależnie czy oczekujesz niezwykłych doświadczeń w grze single-player, czy chcesz dominować w rozgrywkach przez sieć. Wysoka jakość wykonania oraz wsparcie najnowszymi technologiami sprawiają, że tą kartą będziesz się cieszyć przez lata. Wybór należy do Ciebie Oprócz przystosowania do gamingu karta świetnie nadaje się do kopania kryptowalut.
Więcej
Zwiń
Atmos D 31 P kocioł na pelety

Moc kotła (kW) 9 - 30
Powierzchnia grzewcza(m2) 2,2
Pojemność szybu na opał (dm3)132
Wymiary otworu do dokładania (mm) 270x450
Przepisany ciąg kominowy (Pa) 18
Maks. nadciśnienie robocze wody (kPa) 250
Waga kotła (kg) 263
Średnica króćca odprowadzenia spalin (mm) 150/152
Krycie części el. (IP) 20
Pobór mocy elektrycznej - w chwili uruchamiania (W) 520
Pobór mocy elektrycznej-podczas pracy (W) 97
Sprawność kotła (%) 90,2
Temperatura spalin przy mocy znamionowej (pelety) (°C) 147
Przepływ masowy spalin przy mocy znamionowej (pelety) (kg/s) 0,026
Paliwo przepisowe: pelety o średnicu 6 - 8 mm o długości 5 až 25 mm, 16 - 19 MJ.kg-1 (
Zużycie średnie opału - pelet przy mocy znamionowej (kg.h
Więcej
Zwiń

Opinie - Porotherm 30 p w