Pompy obiegowe i cyrkulacyjne - najlepsze oferty

Pompy obiegowe i cyrkulacyjne w kategorii Ogrzewanie. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 672 produkty - zobacz najlepsze oferty
Przegląd

Pompa ALPHA2 L N, zamontowana w instalacjach do cyrkulacji ciepłej wody w domach jedno- i wielorodzinnych, umożliwia korzystanie z ciepłej wody bez oczekiwania. Pompa posiada korpus ze stali nierdzewnej. Silnik pompy charakteryzuje się wysoką efektywnością energetyczną – minimalny pobór mocy wynosi 7 W. Pompa ALPHA2 L N powinna być montowana na powrocie. ALPHA2 L N skutecznie eliminuje straty wody przy bardzo małym zużyciu energii elektrycznej – zwiększając jednocześnie komfort przy korzystaniu z ciepłej wody przez mieszkańców.
Więcej
Zwiń
Pompa obiegowa c.o. ALPHA 2 25-60 Grundfos 95 04 75 04

ALPHA2 to najbardziej innowacyjny produkt z rodziny wysokiej jakości pomp obiegowych firmy Grundfos.
Stosując ALPHA2, możesz przestać myśleć o skomplikowanych ustawieniach pomp. Po prostu zamontuj pompę i pozostaw ją na nastawie fabrycznej, AUTOADAPT. ALPHA2 będzie automatycznie analizowała stan instalacji grzewczej, znajdowała optymalne ustawienie i dostosowywała swoje parametry pracy do zmian zapotrzebowania.

- długość montażowa 180mm
- przyłącze R1”
- napięcie 1x230V
- przeznaczona do wymuszania obiegu cieczy w instalacjach grzewczych. Pompy ALPHA2 z korpusem ze stali nierdzewnej mogą być również stosowane w domowych instalacjach c.w.u.
Więcej
Zwiń