Polski Sport - najlepsze oferty

Polski Sport już od 15 zł✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Hiton Polska 1,25 kg to solidne obciążenie kulturystyczne idealne do Twojej domowej siłowni, idealne dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników.

Obciążenie posiada średnicę 17,3 cm oraz grubość 3 cm, a średnica otworu na gryf to 29 mm.

Z obciążeniami Hiton Polska idealnie nadają się do ćwiczeń siłowych ze sztangą lub hantlami, ale także doskonale możemy je wykorzystać do ćwiczeń bez gryfów np. trening crossfit-owy.

Talerz wykonany został z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu jest cichy w użytkowaniu oraz nie uszkodzi posadzki w domu lub siłowni.
    Najważniejsze informacje:
  • Grubość obciażenia: 3 cm
  • Średnica otworu: 29 mm
  • Średnica obciążenia: 17,3 cm
Więcej
Zwiń
HITON 4700Y to bardzo solidny wielostanowiskowy atlas kulturystyczny idealny do domowej siłowni. Wzmocniona konstrukcja ramy oparta na szerokim profilu 70 x 30 mm zapewnia stabilność atlasu i pozwala na użytkowanie osobom o wadze nawet do 120 kg Waga całego stosu obciążeń to aż 66 kg a dzięki zastosowaniu systemu przełożenia linek 2:1 odczuwalny maksymalny ciężar podczas ćwiczeń to 132 kg. Duża ilość bloczków w stosie (12 szt) daje użytkownikowi szeroki zakres regulacji obciążenia dostosowanego do wykonywanego ćwiczenia. Możliwość regulowania wysokości takich elementów jak modlitewnik, siedzisko pozwala na komfortowe wykonywanie ćwiczeń zarówno wysokim jak i niskim użytkownikom. 9 stacji treningowych, 15 (i więcej) rodzajów ćwiczeń Atlas wyposażony został w stacje do ćwiczeń: stacja motylkowa do rozpiętek (butterfly), z dodatkową opcją wyciskania w przód, wyciąg dolny, wyciąg górny, modlitewnik, stacja dip, push up, ławkę skośną z hanielkami 2 x 1,5kg oraz przyrząd do ćwiczeń nóg.
Więcej
Zwiń
Koszulka t-shirt z serii kobiecej Lady. Materiał tkany w drobny splot oprawia jakość nadruku. Skład: 100% bawełna. Nowa seria Lady-Fit z wyraźnie wykrojonym dekoltem, krótszymi rękawkami i mocniej wytaliowanym fasonem. Wokół szyi ściągacz. Przybliżone wymiary podane przez producenta: XL: szerokość koszulki mierzona 1 cm poniżej rękawów 49.5 cm, długość koszulki mierzona od najwyższego punktu na ramionach 64 cm, L: szerokość koszulki mierzona 1 cm poniżej rękawów 47.0 cm, długość koszulki mierzona od najwyższego punktu na ramionach 62 cm, M: szerokość koszulki mierzona 1 cm poniżej rękawów 44.5 cm, długość koszulki mierzona od najwyższego punktu na ramionach 61 cm, S: szerokość koszulki mierzona 1 cm poniżej rękawów 42.0 cm, długość koszulki mierzona od najwyższego punktu na ramionach 58 cm, XS: szerokość koszulki mierzona 1 cm poniżej rękawów 40.0 cm, długość koszulki mierzona od najwyższego punktu na ramionach 57 cm.
Więcej
Zwiń