Polska bielizna - najlepsze oferty

Polska bielizna na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 628 produktów - zobacz najlepsze oferty
Seksowny przeplatany gorset wykonany z delikatnego tiulu, wykończony koronką. - regulowane ramiączka - specjalna guma ramiączkowa jak przy stanikach - regulowane zapięcia do pończoch - stringi w komplecie - produkt nie uczula - nie odbarwia się - nie farbuje przy praniu
Więcej
Zwiń
Bardzo elegancki satynowo-koronkowy gorset. - regulowane ramiączka - specjalna guma ramiączkowa jak przy stanikach - regulowane zapięcia do pończoch - stringi w komplecie - produkt nie uczula - nie odbarwia się - nie farbuje przy praniu
Więcej
Zwiń
Funkcjonalna suszarka na bieliznę i odzież. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Cechuje ją dobry komfort użytkowania. Dzięki praktycznej budowie można ją bez problemu umieścić nawet w wannie, przez co sprawdzi się również w bardzo małych łazienkach.

Suszarka na bieliznę i odzież. Producentem suszarki jest marka Rörets Polska Sp.zo.o. Wyprodukowana ze stali, pomalowanej na biało. Szerokość suszarki wynosi 54 cm, długość 90 cm, wysokość 115 cm. Całkowita długość linek, a tym samym powierzchnia suszenia jest równa 9 m.
Więcej
Zwiń