Polesie - najlepsze oferty

Sprawdź Polesie 13,92 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 833 produkty - zobacz najlepsze oferty
Jeździk w kształcie sympatycznej pandy renomowanej firmy Wader Quality Toys posiada dobrze wyprofilowaną bezpieczną kierownicę, nisko położony środek ciężkości oraz uchwyt z tyłu, dzięki któremu rodzic może pomóc dziecku w nauce jazdy. Urocza panda zawiezie Twoje dziecko po przygodę dając wiele radości. Firma Wader Quality Toys Polesie producent zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci jest jedną z najchętniej nabywanych przez rodziców ze względu na jakość oraz precyzję wykonania. Nowoczesne wzornictwo, kolory, duży wybór produktów doceniają już dzieci w ponad 30 krajach Europy i świata. Tekst pochodzi ze strony Prawa autorskie brykacze.pl Policja w kolorze zielonym renomowanej firmy Wader Quality Toys posiada dobrze wyprofilowaną bezpieczną kierownicę z klaksonem, nisko położony środek ciężkości oraz uchwyt holowniczy z przodu jak i z tyłu. Pojazd posiada skrętną przednią oś.
Więcej
Zwiń
Wyjątkowy zestaw dla małej gosposi Pralka Żelazko Akcesoria Wiaderko WADER

Małe dziewczynki uwielbiają bawić się w dom i kreować swój wyjątkowy, rodzinny świat. Chętnie naśladują dorosłych i ich codzienne obowiązki. Najlepsze zabawki to te, które pozwalają młodej damie wcielić się w rolę gospodyni domowej. Fantastyczny zestaw WADER zapewni pyszną zabawę. Mała pani domu znajdzie w nim najpotrzebniejsze sprzęty i akcesoria, dzięki którym w mig zaprowadzi porządek. Wyjątkową pralkę z otwieranymi drzwiczkami i suszarkę ze sznurkami. Jest tu również deska do prasowania z żelazkiem. Z okruszkami na podłodze poradzi sobie za pomocą szczotki z szufelką, a wszelkie zabrudzenia usunie dzięki mopowi z wiaderkiem wyposażonym w koszyczek do odciskania nadmiaru wody. Wszystkie zebrane odpadki wylądują zaś w koszu na śmieci.
Więcej
Zwiń
Ogrodowa Betoniarka do piasku od firmy WADER Polesie to świetna propozycja dla małych budowniczych i ich zabaw w piaskownicy. Zestaw wykonany z materiałów bardzo dobrej jakości. Wsypuj piasek do „gruszki” i obracaj korbą mieszając jej zawartość tak jak to robią prawdziwe betoniarki. Duża kierownica umożliwia łatwe opróżnienie „gruszki”, a blokada znajdująca się przy niej zabezpiecza przed przypadkowym wysypaniem jej zawartości. Wymiary zabawki ok.: 70 x 49,5 x 65,5 cm w Wymiary opakowania ok.: 66 x 36 x 44 cm Wiek: 12 m+ UWAGA! Kolory zabawki jak i naklejki mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na zdjęciu. OSTRZEŻENIE! Zachować adres dla celów ewentualnej późniejszej korespondencji. Producent zastrzega sobie prawo dokonywania zmian kolorów.
Więcej
Zwiń