Pokrowiec na Materac 160X200 - najlepsze oferty

Pokrowiec na Materac 160X200 już od 15 zł ✅ Zobacz produkty na Taniomanii ✅ Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 134 produkty - zobacz najlepsze oferty
Pokrowiec SILVER 3D na materac 160×200
Dzianina SILVER LIFE, z której pokrowiec został wykonany jest pokryta apreturą z jonów srebrna, które tworzą aktywną barierę przed rozwojem bakterii i grzybów zapobiegając powstawaniu przykrego zapachu. Srebro zapewnia higieniczne środowisko snu. Ma trwałe właściwości antybakteryjne, powstrzymuje działanie drobnoustrojów, co zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów i i zapachów jakie powodują.
Jony srebra zastosowane w pokrowcu mają również właściwości antystatyczne. Wysoka wartość przewodności elektrycznej odgrywa ważną rolę zmniejszając naładowanie energetyczne ciała, pozwalając na spokojny sen.
Pokrowiec z dzianiny SILVER LIFE został dodatkowo wyposażony w taśmę z dzianiny wentylacyjnej, która charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza. Zastosowanie dzianiny wentylacyjnej w pokrowcu zapewnia regulację termiczną materaca oraz odprowadzenie z niego wilgoci, stwarzając idealne warunki dla wygodnego i zdrowego snu.
Więcej
Zwiń
Pokrowiec na materac:
  • Posiada właściwości antyalergiczne
  • Wykonany z dzianiny jersey (100% polyester)
  • Pikowany włókniną wysokopuszystą 200g/m2, która nadaje miękkość i puszystość
  • Można prac w temperaturze 40C
  • Posiada zamek z 4 stron, co ułatwia zdejmowanie i czyszczenie
  • Posiada uchwyty z dwóch stron ułatwiające przenoszenie i odwracanie
  • Wszystkie brzeg pokrowca są obrzucone (owerlokowane), co zapobiega strzępieniu się materiału.


Pokrowiec wykonujemy o dowolnych (nietypowych) wymiarach i wysokościach. Cena pokrowca o nietypowych wymiarach kalkulowana jest indywidualnie.
Więcej
Zwiń
mam go dopiero kilka dni, oceniam dobrze, okaże się jak będzie służył.