Pokrowce na telefony - najlepsze oferty

Pokrowce Na Telefony na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Torba rowerowa to idealne akcesorium dla każdego fana 2 kółek. Praktyczna sakwa 2w1 do zamontowania na ramę, będąca jednocześnie podręcznym schowkiem oraz pokrowcem na naszego smartfona. I co tu dużo mówić, w obu tych rolach sprawdza się świetnie!

Dzięki dużej pojemności (1,5 litra) nie musimy psuć sobie komfortu jazdy poupychanymi po kieszeniach przedmiotami. Z kolei wyposażony w przezroczyste okienko odczepiany pokrowiec umożliwia korzystanie z telefonu (o wymiarach 18 * 9 cm max) w podróży, jako nawigacji czy też odtwarzacza muzycznego, bo torba posiada także wyjście na słuchawki. Wszystko to bez konieczności postoju.

Całość została wykonana z wysokiej jakości, wodoodpornych materiałów gwarantujących zarówno trwałość samego akcesorium, jak i bezpieczeństwo jej zawartości.
Więcej
Zwiń
Baw się i zmieniaj wygląd urządzenia[--[widget85517::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2Frazniak%2Fsamsujng%2Fef-ng950pbegww%2Fpl-feature-led-view-cover-ng950-galaxy-s8-79436691.
Więcej
Zwiń
Uchwyt rowerowy z wodoodpornym pokrowcem na telefon to doskonałe akcesorium, dzięki któremu możemy mieć telefon w zasięgu ręki podczas każdej wycieczki rowerowej, motocyklowej czy na quadzie. Folia pozwala na korzystanie z telefonu bez konieczności wyjmowania go z pokrowca. Futerał oraz uchwyt zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co czyni je wyjątkowo trwałymi i wytrzymałymi na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, brudem i wodą. Łatwość montażu bez żadnych dodatkowych narzędzi sprawia, że uchwyt wraz z etui można bardzo łatwo przenieść z jednego pojazdu na inny.

Specyfikacja techniczna:
- wodoodporne etui
- suwak z uszczelnieniem
- wymiary wewnętrzne etui: 160 x 90 x 20 mm
- przekątna: 5,5\
- możliwość obrotu o 360°
- 2 wkładki pozwalające dostosować grubość do telefonu
- uchwyt pozwalający na montaż do kierownicy roweru, motocykla, quada
Więcej
Zwiń