Płyta Ceramiczna Elektryczna - najlepsze oferty

Płyta Ceramiczna Elektryczna już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 636 produktów - zobacz najlepsze oferty
Najwyższej jakości dopracowana w najmniejszych szczegółach, z ogromną dbałością o detale płyta indukcyjna. Innowacyjne funkcje, które umożliwiają elastyczne gotowanie w każdej sytuacji.
* Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu Child Lock Podczas wykonywania różnych czynności w kuchni, łatwo o przypadkowe włączenie lub wyłączenie płyty. Szczególnie jeśli w domu są dzieci. By uniknąć takiego ryzyka, płyty Amica wyposażone zostały w specjalną blokadę. Włączasz i zyskujesz pełną kontrolę. Bezpieczeństwo domowników ponad wszystko! HeatControl
Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 ⁰C , na panelu sterowania wyświetlana jest wielka litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 ⁰C do 60 ⁰C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Zwiększ bezpieczeństwo pracy w kuchni! Szybki nagrzew
Przed rozpoczęciem smażenia czy gotowania często musisz rozgrzać patelnię lub garnek.
Więcej
Zwiń
Płyta ceramiczna do zabudowy CDH30

Timer

Elektroniczny minutnik znacznie ułatwi Ci gotowanie. Wystarczy, że ustawisz go na odpowiedni czas, a on będzie odliczał minuty za Ciebie. Gdy czas upłynie, na pewno usłyszysz to dzięki dźwiękowemu sygnalizatorowi.

Wskaźnik ciepła resztkowego

Już nigdy nie dotkniesz rozgrzanej płyty! Ani nie postawisz nic na wciąż gorącym polu. Diody sygnalizują, które pole jest jeszcze rozgrzane i jego temperatura jest wyższa niż 50°C.

Blokada dziecięca

Dzięki kombinacji kilku przycisków łatwo zabezpieczysz płytę przed przypadkowym włączeniem płyty przez dziecko, a małe paluszki już nigdy nie będą narażone na niebezpieczeństwo oparzenia.

Funkcja Auto-stop

Gotuj wygodnie i bezpiecznie.
Więcej
Zwiń
Bardzo dobra indukcja, nie chciałam wydawać wiele pieniędzy i ta mi najbardziej pasowała. Bardzo dobre szkło, nie porysowało się, czyszczenie nie sprawia problemów. Podoba mi się wykończenie, możliwość zabudowy w blacie super, do tego timer z minutnikiem, blokada przed dziećmi oraz booster i funkcja szybkiego nagrzewania.

Opinie - Płyta Ceramiczna Elektryczna