Plyr - najlepsze oferty

Plyr na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Płyta indukcyjna WHIRLPOOL WL S8560 AL o szerokości 60 cm w wersji z ramą ze stali nierdzewnej na obwodzie całej płyty kuchennej pasuje do każdej kuchni. Posiada sterowanie dotykowe z osobnym suwakiem dla każdej z 4 płyt indukcyjnych oddzielnie. Maksymalne zużycie energii płyty grzewcze: 7200 W.
Więcej
Zwiń
Płyta indukcyjna AMICA posiada blokadę włączenia płyty przez dzieci tzw child lock. Natychmiastowe osiągnięcie maksymalnej mocy, umożliwia szybsze gotowanie. Połóż garnek na płycie, na jej dowolnym polu, a płyta sama rozpozna położenie garnka i aktywuje odpowiedni sensor. Funkcja minutnika, pozwala ustawić czas gotowania dla każdego pola osobno. Umożliwia niezależne sterowanie polami grzejnymi.
Więcej
Zwiń
Płyta wyposażeniowo ma w sumie wszystko co chciałam. Korzystanie jest proste i szybkie. Gotuje raz dwa, pola łączą się automatycznie jak się postawi brytfannę na nich, ma też dobry timer z minutnikiem, posiada trzy programy z różnymi temperaturami gotowania i sama jakość szkła jest jak na razie na piątkę. Zdecydowanie wybrałabym ponownie ten model teraz. Bardzo dobra jest.

Opinie - Plyr