Plecaki Puma - najlepsze oferty

Produkty Puma w kategorii Plecaki (Turystyka). Największy wybór z oferty Puma, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 215 produktów - zobacz najlepsze oferty
Plecak unisex Puma DECK

Plecak Puma będący podłączaniem klasyki i funkcyjności zapewni perfekcyjną organizację przenoszonych rzeczy. Ergonomiczna konstrukcja posiada jedną komorę główną z zamkiem błyskawicznym otwieranym w dwóch kierunkach, dlatego zyskasz swobodny dostęp do zawartości. Usztywniony tylny panel z dodatkową siateczką stabilnie układa się na plecach, a regulowane szelki z wyściełaniem można precyzyjnie dopasować do wzrostu lub stylu noszenia. Wewnętrzna przegroda to doskonałe miejsce na bezpieczny transport laptopa, ale również sprawdzi się przy segregacji zawartości. Otwarte, kieszonki z siateczki można wykorzystywać do przechowywania ulubionego napoju lub mokrej odzieży. Ponadto plecak Puma posiada dodatkową, frontową kieszeń pozwalającą na bezproblemowy dostęp do podręcznych drobiazgów oraz dodatkowe paski na rzep zapewniające regulację objętości. Pleciony uchwyt w górnej części umożliwi przenoszenie w dłoni lub zawieszenie pod szkolną ławką.
Więcej
Zwiń
Originals Urban to miejski plecak w kultowym stylu Puma. Plecak sprawdzi się podczas wyjść do pracy, na trening czy zakupy. Ten uniwersalny model posiada obszerną komorę główną, która zapinana jest...
Plecak sportowy Puma sprawdzający się w wielu codziennych sytuacjach jest wybierany przez osoby w różnym wieku. Pojemna komora główna otwierana jest za pomocą dwubiegunowego zamka błyskawicznego, dlatego masz łatwy i szybki dostęp do przenoszonych rzeczy. W jej wnętrzu znajduje się dodatkowa przegroda, która ułatwi organizację. Frontowa kieszeń to odpowiednie miejsce dla różnych drobiazgów, a boczna, siateczkowa kieszonka z elastyczną lamówką umożliwi wygodne transportowanie butelki z wodą lub bidonu. Plecak szkolny młodzieżowy Puma posiada miękkie szelki by zintensyfikować wygodę podczas noszenia. Dodatkowo posiadają regulację i elementy odblaskowe by zwiększyć bezpieczeństwo po zmroku. W górnej części znajdziemy uchwyt do swobodnego zawieszenia. Plecak szkolny młodzieżowy Puma będący połączeniem granatu, wyraźnego logo i kilku napisów Puma będzie Twoim wiernym towarzyszem.
Więcej
Zwiń