Playstation Ga - najlepsze oferty

Playstation ga na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 239 produktów - zobacz najlepsze oferty
andlt;Pandgt;andlt;/Pandgt;andlt;Pandgt;andlt;/Pandgt;andlt;H1andgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;Sony DualShock 4 Czarnyandlt;/SPANandgt;andlt;/H1andgt;andlt;UL class=specificationandgt; andlt;LIandgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;Kontroler bezprzewodowy do konsoli PS4andlt;/SPANandgt; andlt;LIandgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;and#321;adowanie przez zand#322;and#261;cze USBandlt;/SPANandgt; andlt;LIandgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;Ulepszony system wibracjiandlt;/SPANandgt; andlt;LIandgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;Nowatorska pand#322;ytka dotykowa, kolorowy pasek and#347;wietlnyandlt;/SPANandgt; andlt;LIandgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;Przycisk SHARE - udostand#281;pniaj rozrywkand#281; jednym dotkniand#281;ciemandlt;/SPANandgt; andlt;/LIandgt;andlt;/ULandgt;andl
Więcej
Zwiń
Gamepad Sony DualShock 4Powrót legendy

Kontroler Dualshock 4, najnowsze dzieło firmy Sony, to istny majstersztyk w dziedzinie sprzętu do grania. W pierwszej kolejności w oczy rzuca się elegancki, czarny wygląd, który jednakże na wyglądzie się nie kończy - tworzywo, z którego wykonane zostało urządzenie jest najwyższej klasy. Pad doskonale leży w dłoni, nie powoduje pocenia się dłoni, przez co nie groźne są nam nagłe "poślizgi". Elegancji (i funkcjonalności - o czym za chwile) dodaje mu także rezygnacja ze standardowych przycisków "START" i "SELECT", których miejsce zajął teraz niewielki panel dotykowy.

Funkcjonalny panel dotykowy

Ów panel dotykowy, prócz pełnienia funkcji nieobecnych juz przycisków, służyć może po prostu jako touchpad, urządzenie wskazujące kojarzące się dotychczas jedynie z laptopami.
Więcej
Zwiń
Pady są oryginalne SONY, nowe OEM/Refurbished pakowane w woreczki. 12 msc. gwarancja producenta.

Co oznacza OEM/refurbished? - To produkt w pełni sprawny, bez znaków użytkowania, z pełną gwarancją producenta. Produkt taki najczęściej pochodzi ze zwrotów. Producenci dbają o to, aby produkt trafił ponownie na rynek w pełni sprawny i niczym się nie różnił od oryginalnie zapakowanego, a zatem jest dokładnie sprawdzany. Jest to okazja do zakupu w pełni sprawnego produktu w niższej cenie.

Kontroler DualShock®4 ma nowe innowacyjne cechy pozwalające jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie gry — niezwykle czuły sześcioosiowy czujnik oraz panel dotykowy znajdujący się w przedniej części kontrolera stwarzają zupełnie nowe możliwości.
Więcej
Zwiń

Opinie - Playstation Ga