Playstation Ga - najlepsze oferty

Playstation ga na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 278 produktów - zobacz najlepsze oferty
PS4. Zaprojektowane na nowoRewolucja w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, który zapewnia doskonałą precyzję. Opracowany na nowo panel dotykowy pozwala dojrzeć z góry pasek świetlny. Kontroler ma matowe wykończenie i jest najbardziej ergonomicznym, intuicyjnym sposobem gry a dodatkowo kupisz go w szerokiej gamie kolorów.Nowy sposób gry. Nasze najlepsze dziełoPoznaj główne funkcje kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.Przycisk SHAREUchwyć i pokaż światu swoje najlepsze chwile za dotknięciem jednego przycisku. Przesyłaj klipy i zrzuty ekranu z gier bezpośrednio z systemu PS4 lub transmituj rozgrywkę na żywo, nie przerywając gry.Panel dotykowyJeszcze bardziej precyzyjna kontrola dzięki zintegrowanemu panelowi dotykowemu, który pozwala zobaczyć pasek świetlny i dodaje nowego wymiaru grom.
Więcej
Zwiń
PS4. Zaprojektowane na nowo
Rewolucja w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, który zapewnia doskonałą precyzję. Opracowany na nowo panel dotykowy pozwala dojrzeć z góry pasek świetlny. Kontroler ma matowe wykończenie i jest najbardziej ergonomicznym, intuicyjnym sposobem gry a dodatkowo kupisz go w szerokiej gamie kolorów.

Nowy sposób gry. Nasze najlepsze dzieło

Poznaj główne funkcje kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.

Przycisk SHARE
Uchwyć i pokaż światu swoje najlepsze chwile za dotknięciem jednego przycisku. Przesyłaj klipy i zrzuty ekranu z gier bezpośrednio z systemu PS4 lub transmituj rozgrywkę na żywo, nie przerywając gry.

Panel dotykowy
Jeszcze bardziej precyzyjna kontrola dzięki zintegrowanemu panelowi dotykowemu, który pozwala zobaczyć pasek świetlny i dodaje nowego wymiaru grom.
Więcej
Zwiń
andlt;Pandgt;andlt;/Pandgt;andlt;Pandgt;andlt;/Pandgt;andlt;H1andgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;Sony DualShock 4 Czarnyandlt;/SPANandgt;andlt;/H1andgt;andlt;UL class=specificationandgt; andlt;LIandgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;Kontroler bezprzewodowy do konsoli PS4andlt;/SPANandgt; andlt;LIandgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;and#321;adowanie przez zand#322;and#261;cze USBandlt;/SPANandgt; andlt;LIandgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;Ulepszony system wibracjiandlt;/SPANandgt; andlt;LIandgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;Nowatorska pand#322;ytka dotykowa, kolorowy pasek and#347;wietlnyandlt;/SPANandgt; andlt;LIandgt;andlt;SPAN style="FONT-FAMILY: arial, helvetica, sans-serif"andgt;Przycisk SHARE - udostand#281;pniaj rozrywkand#281; jednym dotkniand#281;ciemandlt;/SPANandgt; andlt;/LIandgt;andlt;/ULandgt;andl
Więcej
Zwiń

Opinie - Playstation Ga