Playstation Fr - najlepsze oferty

Playstation fr na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 57 produktów - zobacz najlepsze oferty
Złoty Porządek został rozbity. Powstań, zmatowieńcze, i pozwól się prowadzić łasce, by posiąść moc Eldeńskiego Kręgu i zostać Eldeńskim Władcą na Ziemiach Pomiędzy.

ELDEN RING to gra RPG akcji w konwencji fantasy stworzona przez FromSoftware Inc. i wyprodukowana przez BANDAI NAMCO. Fabuła tego największego jak do tej pory tytułu FromSoftware została osadzona w świecie pełnym tajemnic i niebezpieczeństw.

Zarys fabuły

Na Ziemiach Pomiędzy, rządzonych przez królową Marikę Wieczną, doszło do rozbicia Eldeńskiego Kręgu – źródła życia Złotego Drzewa.

Będące w połowie bogami dzieci Mariki zapragnęły odłamków zniszczonego Kręgu, zwanych Wielkimi Runami. Nowo pozyskana moc sprowadziła na nich jednak szaleństwo, doprowadzając do wojny – Roztrzaskania. Wojny oznaczającej porzucenie przez Wyższą Wolę.
Więcej
Zwiń
Gra nowa, w folii.

Język: Polskie napisy
Gatunek: Przygoda
PEGI: 18+

South Park: The Fractured But Whole zawiera także doceniony przez krytyków prequel - South Park: Kijek Prawdy w postaci kodu upoważniającego do ściągnięcia pełnej gry (wymagane szerokopasmowe łącze internetowe).

W spokojnym górskim miasteczku South Park pojawiło się mroczne zło. Jest jednak ktoś, kto mu się przeciwstawi - to drużyna superbohaterów, prowadzona przez nocnego mściciela, który zamierza zaprowadzić porządek w South Parku.

Dzieciaki po prostu się bawią, a Cartman koniecznie chce zmienić „Szopa i przyjaciół” w największą superbohaterską serię wszech czasów. Niestety, nikczemny Profesor Chaos realizuje swój złowrogi plan likwidacji „Szopa i przyjaciół”. Bohaterowie muszą współpracować, by zwalczyć chaos i terror, które panują w mieście.
Więcej
Zwiń
Ścigaj się z innymi w Tour de France 2021
Jeżeli jarasz się kolarstwem, ale w realu masz niewielkie szanse, żeby wziąć udział w Tour de France, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Cyfrowa wersja jednego z najsłynniejszych i najbardziej rozpoznawalnych wyścigów świata czeka na Twój udział. Tour de France 2021 stoi przed Tobą otworem. Szykuj kolarzówkę, resztę sprzętu i w drogę.
Gra posiada oficjalną licencję wyścigu. Dzięki temu możesz brać udział we wszystkich prawdziwych etapach zmagań. Jest ich 21. Poczujesz się, jak prawdziwy kolarz biorąc w nich udział, ale to nie wszystko.
Wyścigi, wyścigi
Obok samego Tour de France znajdziesz wiele innych wziętych wprost z rzeczywistości wyścigów. Są to np. wyścig Liege-Bastogne-Liege, Paryż-Roubaix, Paryż-Nicea.
Do tego dochodzą zawody mniej oficjalne – m.in. Giro di Como, Breizh Cup, Euro Tour. Będziesz także mieć szanse wziąć udział w Mistrzostwach Świata. Zatem – do wyboru, do koloru.
Więcej
Zwiń